KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY

Eurodenik.cz – zprávy a komunikace bez hranic

Eurodeník.cz je internetový portál nového formátu, který je plnohodnotným sociálním médiem v pravém slova smyslu.

Na stránkách internetového magazínu najdete nejnovější zprávy ze světa, které jsou filtrovány na základně aktuálnosti a úhlu pohledu, který je často zcela odlišný a mnohdy i kontroverzní. Cílem redakčního týmu je držet se objektivní a pravdivé žurnalistiky a přinášet čtenářům široké spektrum informací z různých zdrojů.

Existuje české zpravodajství bez ČTK?

Je nejvyšší čas, aby lidé pochopili, že zprávy nejsou jen výstupy ČTK, které píší a komentují stále stejní novináři, politici a analytici, kteří často kolují v žurnalistické branži bez rozdílu, jestli jde o tištěné či elektronické médium. Každý čtenář má šanci stát se na portálu Eurodeník.cz znalcem svého oboru a získat tak přístup k široké základně čtenářů, která každým dnem roste. Na Eurodeníku.cz máte možnost psát blog, komentáře i vlastní zprávy.

Tři základních komponenty Eurodeníku.cz:

Novinářské zprávy - z oblasti ekonomie, politiky, financí, sportu i mnoha dalších oborů z domova i ze světa. Odborné články - z oblasti kultury, zdraví, životního stylu, technologie a mnoha dalších pro vás připravují uznávaní i alternativní odborníci, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor.

Komunikační platforma slouží pro autory portálu i čtenáře. Stačí se jen zaregistrovat a můžete diskutovat, blogovat, komentovat či posílat vaše fotografie. Zprávy, články, komentáře, poradenství a nejrůznější služby a servisy, to je jen částečný seznam výhod, které jsou členům komunity Eurodeník.cz k dispozici.

Eurodeník.cz je příležitostí pro každou osobu s přístupem k internetu, která chce najít způsob, jak se vyjádřit, ať už prostřednictvím textu, videa či audionahrávky. Na stránkách Eurodeník.cz je možné úplně všechno, omezením je pouze fantazie uživatele.

Přoč používat Eurodenik.cz a ne jiné sociální sítě či komunikační platformy?

V dnešním informacemi zahlceném světe se často potýkáme s informačním chaosem a je velmi těžké najít nejen ostrov bez spamu a trollingu, ale také pečlivě vybrané a ověřené informace. Většina píspěvků uživatelů gigantických sociálních sítí a portálů nemá šanci vyniknout tak, aby byl jasně a přehledně přístupný všem uživatelům.

Lidé jsou unavení z nekonečného a intenzivního toku informací, které májí často negativní charakter a proudí ze všech stran. Lidé se tak často dostávají do situace, kdy mají dvě možnosti, buď média vůbec nesledují nebo se na nich stávají závislí. Pak se jakýkoliv zdroj informací stává autoritou, která řídí lidský život, v důsledku čehož lidé ztrácejí svůj osobní názor.

Abyste se neztratili a nebyli pohlceni milionovými sociálními sítěmi nebo se nestali odvrhnutými „elitními expertními zdroji“ v klubu „kamarádů“, tak se potřebujete stát čtenářem a uživatelem nového sociální média Eurodeník.cz.

Další výhody

Každý registrovaný uživatel má možnost vytvořit své vlastní elektronické noviny a pokud je to nutné, je možné editovat a řídit jejich obsah. Po nastavení parametrů může být takový newsletter zveřejněný nejenom na stránkách média portálu, ale i prostřednictvím emailu a jiných sociálních sítí uživatelů a jejich kamarádů.

Eurodenik.cz nenahání miliony čtenářů a uživatelů, naopak, zaměřuje se na každého jednotlivého uživatele, kterému se snaží nabídnout co nejpohodlnější prostor pro komunikaci a sebevyjádření. Není nejdůležitější počet gigabitů informací a rychlost, ale jejich hloubka a užitečnost. Hlavní je, trávit čas smysluplně. Přidejte se k nám!
Kontakt: info@eurodenik.cz
Provozovatelem portálu eurodenik.cz je společnost EKO VELARI s.r.o. se sídlem Velflíkova 1428/4 Dejvice, 160 00 Praha 6 IČ 27579964, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 115044.