KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

80 údajných Syřanů z Turecka v ČR!? Prý že kvóty nepřijmeme! A propaganda stále běží...

Česká republika, její představitelé a dokonce i Český rozhlas (o České televizi raději ani nemluvě) jsou tááák "pokrokoví", skvěle "sluníčkoví" a hlavně mutlikulti! Buďme na ně pyšní, protože nás připravují na naši vlastní zkázu!

...

Zvláštní pozornost si pak zaslouží pan premiér Sobotka, kterého už "chudáčka" musí bolet záda od toho věčného shýbání se, ohýbání a poklonkování. Nemá to ten náš "vrcholný" představitel bohužel lehký životní úděl...

Teď jej tedy (ten svůj životní úděl) musí spolu s Ministerstvem vnitra napravit. Jak jinak než tím, že napraví: "reputaci Česka jako země, jíž se cizinci vyhýbají obloukem." Takže přijmeme (rozumějme: Česká republika, tedy oněch 10 dolních milionů obyvatel ČR, protože pánové a dámy ze Strakovky si přece ruce špinit nebudou) 80 Syřanů z Turecka v rámci dohody Evropské unie právě s Tureckem.

Skvělý nápad!!! Gratulace!!! Toto může vymyslet jenom génius s IQ 600. Upsss, asi jsem se přepsala a přibyla mi tam jedna nula. Ale to je asi jedno, protože údajní uprchlíci (nyní nemluvím jenom o Syřanech) přicházející do Evropy mají podle Světové zdravotnické organizace IQ pohybující se právě v této rovině, tedy v rovině lehké mentální retardace. Už je vám tedy jasný důvod inkluze iniciované paní ministryní Valachovou?

Vraťme se ale k oněm 80-ti Syřanům. Já bych velmi ráda věděla, kde budou ubytováni v České republice. Kdo konkrétně je bude prověřovat? Proč se spoléháme jen na doporučení Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky? Přeci víme, že Radě pro lidská práva v OSN předsedá muž ze Saúdské Arábie, kde jsou běžně kamenovány ženy. Jak si tedy můžeme být jisti, že nevybrali někoho, koho se jen chtějí takzvaně "zbavit" - zločince, vrahy, nepřátele režimu...

Jak vůbec po pokusu o převrat v Turecku můžeme navazovat s touto zemí styky na této úrovni, která může ohrozit bezpečnost České republiky? Kde je jistota, že doklady nebudou padělané? O čistých cestovních pasech ukradených v Sýrii se velmi dobře ví, stejně jako o byznysu s nimi...

Navíc půjde o "údajné" Syřany a samozřejmě víme, že Turecko čile spolupracovalo (možná i nadále spolupracuje) s tzv. Daešem (Islámským státem), který v Sýrii působí! Jak si tedy můžeme být jisti, že do České republiky nebudou za peníze českých daňových poplatníků přemístěni teroristé a bojovníci Islámského státu?

Cizí je lepší než domácí!

Tato fráze už byla zopakována milionkrát, ale já ji zopakuji znovu: "Proč nejsou peníze na české děti, matky samoživitelky, důchodce, bezdomovce? Proč české děti musí hladovět ve školách, jelikož jejich rodiče nemají na zaplacení obědu ve školní jídelně? A proč se najednou najdou peníze na údajné uprchlíky, kteří se nebudou schopni integrovat, a pokud ano, pak jim to potrvá několik let, kdy je bude podporovat stát, tedy daňoví poplatníci!? Tedy my všichni spořádaní občané, kteří platíme daně, nemáme nárok na výplatu dávek a k tomu třeba musíme žít v neustálém strachu o své zaměstnání a možnost splacení hypotéky!"

Navíc je v celém tomto procesu (přijímání údajných uprchlíků) zapletena opět charita. Předpokládám tedy, že výsledek bude opět obdobný jako v případě údajných křesťanských iráckých uprchlíků, o kterých jsem psala například ZDE a odhadla jsem přesně, že Českou republiku co nejdříve opustí. Při té příležitosti a s vědomím všech údajů a informací, které o těchto uprchlících vyšly nejenom po jejich odchodu do Německa se ptám: "Jak je možné, že si ty naše skvělé bezpečnostní služby nevšimly, že jedna z údajných uprchlic má prý (bývalého) manžela v Německu?" Běžnému českému občanovi vidí bezpečnostní kamery v podstatě až do talíře a v tomto případě selhávají i bezpečnostní služby a údajní pracovníci Nadačního fondu Generace 21 působící přímo v Iráku. Nemám slov!!!

Násilné a nařízené nasunování údajných uprchlíků

Nyní tedy po těchto zkušenostech nastane situace, kdy zde budou údajní uprchlíci nasunováni násilně. Národ je na tuto situaci již pozvolně připravován. Podvědomě a podprahově.

Vysílání České televize nyní nechám stranou a zaměřím se na Český rozhlas. Už jsem o něm psala ZDE

Čtvrtek 14.7.2016 - opěvování Tuniska (večer spáchán atentát v Nice mužem tuniského původu, více než 80 mrtvých).

Pátek 15.7.2016 - vysílání pro děti, kde byla vychvalována činnost Syřana Marwana Alsolaimana (podprahové ovlivňování dětí a mládeže).

Neděle 24.7.2016 - arabská pohádka (vliv na celou rodinu).

Pondělí 25.7.2016 - šéfredaktorka časopisu Lidé a země s klidným hlasem říká, že je třeba si na útoky islamistů zvyknout, přičemž pár minut před tím s klidem oznámila, že se při svých cestách setkala se ženou, která podřezala dva muže a jejich hlavy pro výstrahu uvařila. Jak se toto může ozvat v 8.30 ráno ve veřejnoprávním rozhlase???!!! Toto má být cestování s Dvojkou? Mám nechat o prázdninách poslouchat děti takové zvrhlosti? Vždyť to už jsme se dostali na úroveň muslimů, kteří učí na plyšových medvídcích své děti (téměř batolata) podřezávat hrdlo svým nepřátelům.

Promiňte! Se vší úctou k Českému rozhlasu, všem jeho pracovníkům a také hostům - já si na toto zvykat nehodlám! Tuto podprahovou manipulaci nehodlám tolerovat a navíc finančně podporovat. (Bohužel musím, jelikož se nechci vzdát několika skutečně kvalitních pořadů, které ale souvisí pouze s češtinou. Tímto vzdávám hold pánům Františku Novotnému a Luďku Munzarovi.)

Nehodlám v budoucnu každé ráno číst zprávy o tom, kde v Čechách, na Moravě nebo ve Slezsku nějaký zfanatizovaný islámský pomatenec pobodal těhotnou ženu nebo postřílel několik lidí nelegálně drženou zbraní, či se dokonce odpálil a vzal s sebou další osoby nebo jim způsobil doživotní zranění a traumata.

Teď už záleží na každém z nás, jak se ke stávající situaci postavíme.

Necháme se manipulovat a ničit, nebo si vezmeme svůj klidný osud do svých vlastních rukou?

Volby (a nejenom volby) jsou blízko...

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Dobry clanek a pravdivy bohuzel.