KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Deníkové zápisky jedné české "teroristky"

Politická a bezpečnostní situace hýbe v posledních měsících světem, zvláště pak Evropou. Jsme jí dotčeni všichni, ať chceme či ne. Zde Vám přinášíme zápisky z deníku jedné české „teroristky“ – prosím, berte toto označení za nadsázku, jelikož o žádnou teroristku nejde. Je to jen jeden z obyčejných více než 10,5 milionů českých občanů, který hodlá dožít svůj život v klidu a pohodě a bez obav o bezpečnost svou, své rodiny, svých blízkých a svých přátel. Začtěte se tedy…
...
Politická a bezpečnostní situace hýbe v posledních měsících světem, zvláště pak Evropou. Jsme jí dotčeni všichni, ať chceme či ne. Zde Vám přinášíme zápisky z deníku jedné české „teroristky“ – prosím, berte toto označení za nadsázku, jelikož o žádnou teroristku nejde. Je to jen jeden z obyčejných více než 10,5 milionů českých občanů, který hodlá dožít svůj život v klidu a pohodě a bez obav o bezpečnost svou, své rodiny, svých blízkých a svých přátel. Začtěte se tedy…   Zdroj: http://eurodenik.cz/blog/denikove-zapisky-jedne-ceske-teroristky

Úterý, 1.3.2016, 17.45 hod.

Přicházím jako obvykle na pravidelný trénink izraelského bojového systému Krav Maga do jistého lázeňského zařízení v České republice. Na tento trénink bych nikdy ve svém životě nezavítala, pokud bych měla jistotu, že mě stát – tedy Česká republika, a potažmo tedy mimo jiné i Česká policie ochrání, a to nejenom dnes, ale i v budoucnosti, když budu stárnout a když mi bude třeba padesát nebo sedmdesát let. Já jsem bohužel ale tuto jistotu a důvěru v Český stát a Českou policii v poslední době ztratila. Proto si sama najdu způsob, jak ochránit sebe, své blízké a svůj majetek. Tímto způsobem může být například zmíněný sebeobranný systém Krav Maga.

Pro ty, kterým označení Krav Maga nic neříká, pak jde o určitý způsob boje – sebeobrany, který vytvořil rodák z Bratislavy, pan Imrich Lichtenfeld, který je – byl později znám jako Imi Sde-Or. Tento systém byl vytvořen pouze jako reakce na napadení a útok a je v praxi v současnosti využíván zejména v Izraeli, kde musí lidé čelit obzvláště nábožensky motivovanému násilí. A já si teď tak říkám, když si čtu mnoho současných zpráv z Evropy a různých evropských zemí, jestli možná i já nebudu muset třeba někdy v budoucnosti čelit podobným útokům. Jsem přeci jen „bezvěrec“, který se řídí křesťanskými hodnotami…

Vrátím se ale ke Krav Maga – boji zblízka, který není v žádném případě primárně určen pro atakování spoluobčanů, jak komukoliv mohou potvrdit lektoři tohoto speciálního bojového systému, mimo jiné například i pan Radim Sládek, který vede „můj“ trénink, na který pravidelně v tom jednom nejmenovaném lázeňském zařízení v jednom menším severomoravském městě docházím.

ja (12)

Dokázali byste se i Vy takto postavit člověkovi, který by ohrožoval Vaši rodinu, nebo třeba jen neznámou ženu na ulici? Uvědomte si, že lidé – údajní uprchlíci přichází z oblastí, ve kterých je násilí na běžném denním pořádku a bezpečnostní experti již netají, že jsou mezi nimi i velmi nebezpečné osoby!

Krav Maga ale dnes není tím hlavním, o čem bych chtěla psát. Raději se vrátím k onomu zmíněnému lázeňskému zařízení, které se nachází na Severní Moravě. Dané město, ve kterém je možné uvedené lázeňské zařízení nalézt, je velmi pokrokové – najdou jej totiž na příslušných mapách zejména nově příchozí migranti do Evropy – takzvaní údajní uprchlíci. Společnosti jako Google a Facebook jim s tím velmi ochotně pomohou.

Tito zmínění nově příchozí do Evropy vyznávají určitý způsob náboženské víry, který je ze samé své podstaty neslučitelný s kulturou a vírou, která v Evropě a České republice doposud převládala. Ale budiž. Budeme pokrokoví a takzvaně multi-kulti.

Již před několika lety naše pokrokové město, ve kterém žiji, respektive jedna pokroková soukromá společnost (konkrétně ono lázeňské zařízení, do kterého docházím) zřídila pro naše budoucí spoluobčany ve svém areálu jejich vlastní modlitebnu a právě díky této modlitebně si dnes každý údajný uprchlík ze zemí rozvrácených nenasytnými choutkami několika málo rodinných klanů a firem, může toto město a firmu pomocí svého super iPhonu vyhledat a vydat se za svou vysněnou budoucností, kde jej čeká bezpracná renta, ubytování a samozřejmě i dostatek žen, které i přes svůj nesouhlas uspokojí jeho potřeby. (Jak příznačné, že je dnes, když si dopisuji tuto svou poznámku, MDŽ, tedy mezinárodní den žen – pro mladší generace by asi bylo vhodné zmínit skutečnost, že tento den se slaví v souvislosti mimo jiné s právy žen. Bohužel naši možní budoucí spoluobčané ženu neuznávají a nerespektují. Je pro ně pouhým majetkem. Jak pokrokové!!!)

Vrátím se ale ke svým myšlenkám a „svému“ pokrokovému městu. Skutečnost, že se v tomto městě pohybuje míra nezaměstnanosti na jedné z nejvyšších úrovní v České republice, již jaksi globální giganti jménem Google a Facebook (a samozřejmě i jisté neziskové organizace stojící za vytvořenými internetovými „vítajícími“ stránkami) zapomenou zmínit. A o nastávajícím propouštění od největšího zaměstnavatele v regionu už raději ani nemluvě.

Teď, když si tento zápisek do deníku píši, tak mě napadá, jestli vůbec někteří vrcholní čeští politici mají svědomí a paměť. Viďte, pane premiére, Bohuslave Sobotko.

Opět se ale vrátím ke svým původním myšlenkám, které mě přiměly napsat si do svého deníku své zážitky.

Přicházím tedy na zmíněný pravidelný fyzicky náročný trénink systému Krav Maga v jednom nejmenovaném lázeňském zařízení na Severní Moravě, vcházím do dveří tohoto lázeňského zařízení s modlitebnou pro naše možné budoucí spoluobčany a okamžitě se mě ujímá pán z ochranky s tímto konstatováním: „Potřebujeme znát Vaše jméno a příjmení a kam jdete.“ Doposud to v několika posledních měsících nebylo nikdy třeba, ale já nemám co skrývat, proto velmi ochotně své jméno na recepci nahlásím a odeberu se na trénink. Celou záležitost pak pustím z hlavy.

Zde zápisky autorky – „teroristky:-) pro první březnový týden roku 2016 končí. Poté ale pokračují v následujícím týdnu takto:

Pondělí, 7.3.2016, 8.13 hod.

Tak jsem se konečně dočkala! Pro svou profesionální práci potřebuji jisté informace. Právě mi je poskytl jistý pán z Ministerstva vnitra České republiky a utvrdil mě v mém názoru. Při čtení jeho e-mailu jsem se nemohla udržet smíchy. České tajné služby jsou tak tajné, že jsou prostě tajné…  A teď to myslím ve velké nadsázce a znovu mám na tváři úsměv, protože tou svou „tajností“ a „tajemností“ si pod sebou, obrazně řečeno, právě „podřezaly větev“, ale o tom až příště.

Pondělí, 7.3.2016, 11.40 hod.

Je téměř poledne a jdu si vyzvednout peníze. Je třeba zmínit, že byly vybírány prostřednictvím americké společnosti Western Union. Paní pokladní mě úplně „odrovnala“ otázkou, zda jsem „politicky angažovaná a exponovaná“, protože tuto informaci po mně požaduje právě výše uvedená americká finanční společnost. To už jsem se skutečně nemohla udržet a začala jsem se smát takříkajíc „na celé kolo“, protože co je nějaké americké firmě do toho, jestli se angažuji v politice?! Asi ale o této angažovanosti budu muset začít uvažovat, abych této firmě udělala radost…

Toto všechno, co se mi v posledním týdnu přihodilo, je k pláči, ale já už nemám sílu plakat. Raději se budu smát – budu se smát těm slabým lidem, kteří nemají páteř a svědomí. V průběhu jednoho jediného týdne jsem v podstatě mohla být třikrát, v případě státní a soukromé zlovůle, označena za “teroristku” a mohla jsem teoreticky zavdat příčinu k mému prověřování a kontrole a dokonce k omezení mé finanční svobody, jelikož by mi nebyla vyplacena mzda, ze které později zaplatím daň a ze které je poté zaplacen mimo jiné i pan premiér Bohuslav Sobotka nebo příslušníci České policie, kteří mě ale nebudou v případě potřeby schopni ochránit. Je toto ještě fungující demokracie? Je toto ještě svobodná společnost? Já si to, bohužel, nemyslím….

Já nedělám vůbec nic nezákonného. Nikoho neohrožuji, nikomu neubližuji, ba právě naopak! Snažím se zachovat evropskou a českou vyspělou křesťanskou kulturu pro budoucí generace. Snažím se naučit, jak ochránit sama sebe a svou rodinu. Za toto mám být prověřována, kontrolována a trestána???? Toto není normální!!!

Zamyslete se i Vy, co pro udržení naší kultury, vyspělosti a vzdělanosti uděláte Vy sami! Čím více nás rozumně smýšlejících a přemýšlejících bude, tím lépe nám všem bude. Děkuji.

 

Foto – zdroj: Soukromý archiv Radima Sládka

Text - zdroj: https://iszc.wordpress.com/

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek