KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Jaké oblečení vidí muži rádi na ženách?

Některé ženy jsou ochotné chodit v nepohodlných šatech a utrácet velké peníze za nové kousky do skříně jen proto, aby se líbily svým partnerům nebo mužům obecně. Ve skutečnosti to ale vůbec není nutné. Většina věcí, které na vás muži rádi uvidí, už pravděpodobně visí ve vašem šatníku, mezi běžným oblečením. Nevěříte? Pojďme se na to podívat!

...

1)      Černé minišaty

Každá z nás má nejspíš ve své skříni jedny elegantní černé šaty. Jsou ideální pro nejrůznější zvláštní příležitosti, do kanceláře, ale vzít si je můžete kdykoli, když se chcete cítit prostě výjimečně.

#DulceidaBook
Příspěvek sdílený Aida Domenech (@dulceida),

2)      Vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou obecně známým prvkem, který se mužům na ženách líbí. Nohy v nich vypadají delší a navíc v nich zkrásní i vaše chůze. Jak by tomu mohl někdo odolat?


3)      Rudá barva

Červená barva je jednou z věcí, která zdůrazňuje smyslnost žen víc než cokoliv jiného. Červené odstíny oblečení oživí, jsou výrazné a poutají pozornost. Ženy, které nosí něco červeného, byť jen červenou rtěnku, se mužům líbí více.

New post on my blog!!! www.dulceida.com (link in bio) @coolway_spain
Příspěvek sdílený Aida Domenech (@dulceida),

4)      Odhalená ramena

Otevřená ženská ramena jsou jednou z nejpřitažlivějších věcí. Topy bez rukávů nebo s velkými výstřihy, šaty bez ramínek. To není jen zatraceně sexy, je to i zajímavé a poutavé.


5)      Upnuté šaty

Upnuté šaty přilákají pohledy na vaši postavu, přitom není překročena hranice mezi smyslností a vulgárností. Žádný hluboký výstřih nebo kratičkou sukni nepotřebujete. Stačí šaty, které dají vyniknout vašim křivkám. Pohledy mužů budou patřit jenom vám.

V-day outfit elegance from @carriebradshawlied wearing our Va Va Voom Dress #lovelulus
Příspěvek sdílený Lulus.com (@lulus),

6)      Kožená bunda

Tak tohle nikdy nevyjde z módy. Dá vám maličko drsný vzhled. Budete jednoduše šik.

#StyleTip :: Pair a leather moto jacket with a lace-trimmed slip for a cool-girl look. : @emmahill
Příspěvek sdílený ShopStyle (@shopstyle),

7)      Krajky

Bylo by těžké najít něco, co víc vyjadřuje ženskou jemnost a romantičnost než krajka. Oděv s krajkovými ozdobami dodá vašemu vzezření na hravosti, koketnosti a sexualitě.

#lovelulus
Příspěvek sdílený Lulus.com (@lulus),

8)      Odhalená záda

Je to moderní, sexy, je to prostě krásné. Top s otevřenou zadní stranou, skvělý způsob, jak zdůraznit své ladné ženské křivky, aniž byste se uchylovala k vulgárnosti.

In reverse. #AmericanApparel #AAEmployees
Příspěvek sdílený American Apparel (@americanapparelusa),


9)      Modré džíny a bílý top

Prosté a jednoduché kombinace někdy vypadají nejlépe. V klasických džínsech a bílém tílku nebo košili budete vypadat vždy skvěle. A pokud přidáte ještě podpatku, budete působit vážně elegantně. Nebo přidejte naopak sportovní boty, čímž naznačíte, že jste vždy připravena vrhnout se do jakéhokoli dobrodružství.

#bluejeans #whiteshirt #abouttoday on www.nansoumou.con
Příspěvek sdílený Nancy Spathi (@nansoumou),

10)  Sportovní oblečení

Ne všechny ženy mají tento styl oblékání v oblibě, ale pro muže je obyčejně velmi atraktivní. Není to dostatečný důvod pro koupi fitness oblečení?

#aimn by @sashamissen
Příspěvek sdílený aim'n sportswear Australia&NZ (@aimn.oceania),


A pamatujte si, ať už v čemkoli, buďte především sebejistá!

Tohle je možná ta nejcennější rada. Lidé vycítí, jak se cítíte. Oblékejte si to, v čem se cítíte dobře, sebevědomě a sexy. Záleží jen na vás. Pokud se budete sama cítit sexy, uvidíte, že všechny pohledy budou patřit právě vám.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek