KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Karviná - nejpokrokovější město ČR

Přináším nejčerstvější zprávy z mého milovaného a úžasného města, ve kterém „to žije“ a ve kterém jsem měla tu čest se narodit a dodnes žít.
...

Stále si říkám, jak je toto naše město, město Karviná, úžasné, jak dokáže předvídat budoucnost a jak krásně dokáže reagovat na současné trendy!

Však považte a sami si udělejte svůj názor!

Již někdy na přelomu tohoto tisíciletí vznikla v Lázních Darkov v Karviné muslimská modlitebna pro arabské návštěvníky zmíněných lázních.

V té době ještě nikdo netušil, jak velká poptávka po muslimských modlitebnách a mešitách bude za pár let.

Samozřejmě vznik modlitebny přispěl k většímu zájmu arabských klientů o pobyt v Karviné a tím i k rozvoji cestovního ruchu, což ocenili např. taxíkáři vzhledem k větší poptávce po jejich službách.

O Arabech však dnes nechci psát. 

Já bych se ráda zaměřila na Karvinou – Nové Město, tzv. Šestku, a na místní tzv. vyloučenou lokalitu, jež je možné zde nalézt (předem se omlouvám, jestliže jsem nesplnila definice „vyloučené lokality“ dané zákony a předpisy).

Na Šestce se, kromě tzv. „vyloučené lokality“, mj. nachází i ZŠ Družba, na kterou dochází mnoho dětí ze zmíněné „vyloučené lokality“. Jistě si všichni dokážete představit, jaké etnikum, resp. národnostní menšina v této „vyloučené lokalitě“ žije.

Včera, tj. v sobotu 1.6.2019, byl Den dětí, který je spojený s různými oslavami. Na ZŠ Družba se oslavy Dne dětí uskutečnily již v pátek 31.5.2019, a to ve velkolepém stylu!

Děti přijel pobavit Radek Banga a Gipsy.cz! Ano, čtete správně – Radek Banga a Gipsy.cz. Ten člověk, který ve svých písních bezostyšně uráží ženy, nebere si servítky a používá velice vulgární slova.

Tento člověk je v Karviné, ve vyloučené lokalitě, dáván dětem základní školy za příklad! A je úplně jedno, jestli na ZŠ Družba Karviná zpíval „normální“ texty, nebo texty s vulgaritami. Děti si jeho tvorbu na internetu jistě najdou. A děti se velmi rychle učí…

Proč se potom divíme, že se po ulicích v Karviné potulují (nejenom) cikánské děti, jejichž slovník si ani nedovoluji citovat, protože odpovídá slovníku havíře po dvaceti letech fárání?

Proč se potom divíme, že se na Šestce v Karviné neustále zvyšuje počet policejních kamer, které dohlíží mj. na bezpečí studentů (bohužel dnes již bývalého prestižního) gymnázia?

Proč se potom divíme, že se dívky, které navštěvují kroužek mažoretek v Domě Juventus umístěném v blízkosti tzv. „vyloučené lokality“, bojí vracet samy domů, resp. chodit samy jen na místní zastávku autobusu, nemluvě o tom, že i dospělí lidé z jiných částí města neradi na Šestku chodí např. do Domu kultury?

Proč se potom divíme, že na Šestce vzniklo „ghetto v ghettu“, které ochraňuje zdraví a majetek druhých?

Proč se potom divíme, že např. do jednoho z volebních okrsků na ZŠ Družba přišlo při volbách do Evropského parlamentu pouhých 9 voličů a do druhého pouhých 12?

Takto se totiž likviduje město. Takto se totiž likviduje vzdělanost národa. Takto se uplatňuje diktatura menšiny nad většinou. Takto se ničí a likviduje NÁROD!

Vše začíná u dětí, jejich výchovy a příkladů, které jsou jim dávány.

Proto prosím všechny nejpokrokovější z nejpokrokovějších - VEZMĚTE SI PŘÍKLAD Z KARVINÉ. Jsme opět o krok před vámi!


P.S. Závěrečná otázka: „Kdo to všechno financuje?“

Odpověď zní: „MY! My, obyčejní pracující lidé z našich daní.“ Sice nevím, kdo konkrétně financoval vystoupení Radka Bangy na ZŠ Družba v Karviné (možná ten, kdo mu udělil cenu za to, že odešel z vyhlašování cen Českého slavíka, jelikož tuto soutěž téměř ovládl národovecký Ortel), ale všeobecně jsou, pokud si dobře pamatuji, základní školy zřizované obcemi financovány z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, tudíž z našich daní.

Jak krásně je to vymyšlené, co myslíte? V některých obcích si my sami občané pod sebou uřezáváme větev tím, že např. do zastupitelstva města Karviná zvolíme člověka, který zastupuje koalici ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Soukromníci a Coexistenca a který je zároveň ředitelem ZŠ Družba Karviná, na které je oficiálně dětem prezentován a dáván za vzor člověk, jež bezostyšně ve svých textech ponižuje ženy a nestydí se ve svých textech ve vztahu k ženám používat vulgarity nejvyššího rázu! Klobouk dolů, vážení voliči Karvinské koalice! To opravdu nevymyslíš!

P.P.S. Teď mě tak napadlo… Asi bych si po publikování tohoto mého postřehu a názoru měla co nejdříve zopakovat všechno, co umím z Krav Maga, zabezpečit dům a nezapomínat vycházet z domu s kubotanem, pepřákem a mým vycvičeným psem… Nebo se raději odstěhovat někam hóóódně daleko….

P.P.P. S. Pro ty kdo nevěří, ať tam běží: https://www.facebook.com/karvina.oficia…/…/2455561294489111…

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek