KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Návod, jak se nevědomky stát muslimem. Čeští presstituti vám to ochotně vysvětlí! A sluníčka budou zářit…

Jste křesťanem/křesťankou? Obáváte se o budoucnost svých dětí v “Nové Evropě” zaplavené miliony osob, o kterých vlády a bezpečnostní služby vůbec nic neví a jejichž víra je neslučitelná s vírou křesťanskou? Pak vás uklidním. Nemáte se vůbec čeho bát. Vždyť my všichni rozumně smýšlející lidé, kteří respektujeme základní mravní, morální a zákonné normy a hodnoty jsme v podstatě muslimy. Alespoň takto nám to představí mainstream.

...

Tak jsem si ráno, jako obvykle, otevřela laptop a podívala se na zprávy. Mohu říci, že tak dobře jsem se už dlouho nepobavila (bohužel je to všechno spíše k pláči, než k smíchu). Když opomenu skutečnost, že mě, respektive většinovou společnost České republiky uráží partička sluníčkových, vysmátých, často velmi spoře oděných, ale zároveň velmi štědře financovaných naivních studentíků v čele s údajným panem profesorem Halíkem, o jehož vzdělání a erudici se vedou dlouhé polemiky, a když také opomenu fakt, že jsem byla nařčena z fašismu, nacismu a xenofobie (jen proto, že je v mém zájmu zachovat Česku republiku a její dědictví takové, jaké je), pak se dnes pánové a dámy z mainstreamového zpravodajství skutečně překonali.

Představte si to – jsem muslimka!

Jak jinak si totiž vysvětlit tento článek, který vyšel na Novinkách.cz.

Nebudu článek dopodrobna rozebírat, protože by to bylo na hodně dlouho. Takže jen ve zkratce – muslimové - údajní uprchlíci před válkou - mají stejné názory jako protiimigrační strany, např. Alternativa pro Německo.

Výborně, pánové a dámy, ze sluníčkových mainstreamových PR a zpravodajských agentur. Chytili jste se do vlastní pasti. Jestliže jsou obyčejní lidé sdružující se ve stranách jako Národní demokracie, Úsvit, SPD apod. označováni za fašisty, nacisty a xenofoby, tak jste nám dnes dali důkaz, že oni i ti údajní uprchlíci jsou fašisty, nacisty a xenofoby. Nebylo by tedy třeba s nimi něco udělat?

Bohužel… To asi neprojde… V rámci rčení: “Všichni jsme si rovní, ale někteří jsou si rovnější,” budou pravděpodobně uprchličtí fašisté rovnější těm českým…

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek