KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Německá policie odmítla nocovat v azylovém středisku plném moči, krve a výkalů

Policisté objevili v jednom z německých azylových středisek šokující pozůstatky po uprchlících, kteří zde pobývali. Na postelích a podlahách byla nalezena moč, krev, výkaly či sperma. Z nově vybaveného střediska se tak nyní stal šváby zamořený objekt, ve kterém policie rezolutně odmítla po dobu návštěvy Baracka Obamy přespávat.

...

Podmínky v ubytovně byly značně nehygienické

Středisko mělo posloužit jako noclehárna pro policisty během oficiální návštěvy amerického prezidenta. Poté, co policisté zjistili, v jakém stavu ubytovna je, odmítli zde přespat. Prostory byly totiž doslova posety močí, krví, stolicí a spermatem, které zde zůstaly po uprchlícich. Krátká kontrola přidělených obytných prostor tak policisty dle jejich slov velmi rychle odradila.Policie vložila nechutné fotografie z jednotlivých místností na Facebook a uvedla, že jim právě toto ubytování mělo posloužit jako kasárna, nesplňovalo však zdaleka hygienické standardy. Na snímcích jsou vidět krvavé fleky či výkaly rozmazané na matracích. U paland pak bylo na koberci nalezeno několik mokrých fleků, nejspíš od moči, o kus dál byly na koberci zaschlé zvratky.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Belgický ministr vnitra: „Integrace muslimů je naprosto neúspěšná“Policisté přespali v zoo

Policisté se namísto přespání v těchto otřesných podmínkách rozhodli přespat ve svých vozidlech zaparkovaných v místní zoo, kde se volně pohybují žirafy. Podmínky v ubytovně popsali slovy: „katastrofální, všude lezli švábi pojídající zbytky jídla“.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Rakousko prosadilo kontroverzní azylový zákon, přichází kontroly i ploty na hranicích

Zhruba 250 policistů tak raději přespalo v dodávkových vozidlech v Serengeti parku v Hodenhagenu, který se nachází v severním Německu. 

 

Autor: ElS

Zdroj: Junge Freiheit

Foto: AFP

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek