KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Noční kluby (nevěstince) v Libanonu

Petra Procházková seznámila čtenáře s chováním chudých muslimů v Afghánistánu, kde muž nevidí nahou ani vlastní sestru, takže když přijde do německého bazénu, kde se promenují dívky v bikinách, zákonitě mu vylézají oči z důlků. Miroslav Bárta zase představil intelektuální vrstvu muslimů z městského prostředí a já bych jen doplnil pár postřehů z mezinárodní obchodní komunity.

...

Opticky (už na první pohled) jsou viditelné velké rozdíly mezi chováním i oblečením muslimů v zemích, kde obchody uzavíráte. Jedná-li se o „pozápadnělou“ Dubaj, přes polofundamentilistické Abú Dhabí, až po naprosto fundamentalistický Bahrajn či Omán. Zatímco v Dubaji respektují u cizinců relativně volnější „evropské“ chování, v Bahrajnu či Ománu se musíte naprosto přizpůsobit muslimským zvykům a tradicím.

Většina bohatých arabských obchodníků posílá své syny do západních škol, takže se nijak neodříkají žen, alkoholu i hazardních her. Samozřejmě, že ne doma, takže po uzavření obchodu se vezme letadlo a tradá do Libanonu, což je „nemravné Las Vegas“ Středního východu. Každý slušnější bejrútský hotel má svůj „book“ s nabídkou lehkých děv a místní nevěstince se skrývají pod „flash Night Clubs“, kde umělci (tanečnice) mohou sedět se zákazníky u jednoho stolu. Arabové mají rádi blondýnky, takže v nich najdete většinu Rusek a Ukrajinek; tmavovlásky pak zastupují hlavně Moročanky, dívky z Dominikánské republiky a Asiatky (hlavně z Indie a Filipín). Jen pro představu: za 3 hodiny sexuálních služeb se platí v průměru od 100 do 150 USD. Luxusní prostitutka v hotelu - na celou noc - stojí v průměru d 750 USD výše.

Zajímavý může být pro laskavé čtenáře i způsob výběr „partnerky“ v nočním klubu. Dívky, jak je vidět z obrázku, tancují na podiu či mezi diváky, abyste si je mohli zblízka dobře prohlédnout. Panuje přitom přísný zákaz je oslovit. Musíte tak učinit prostřednictvím personálu, který dívku k vašemu stolu pošle, přičemž musíte (jakoby) zaplatit „láhev šampaňského“ ve výši cca 80 - 100 USD, což je skrytý zprostředkovatelský poplatek klubu. Klub tak má své peníze a žena dostane své, pokud se zákazníkem domluví. V této ceně máte čas dívky zarezervován na 1 hodinu. Dívka Vám řekne jaké služby a za jakou cenu nabízí, a buď se domluvíte, nebo ne. Vlastní sexuální služby může podle zákona poskytnout až v jejím volném čase, mimo klub. Samozřejmě, že jste-li dobře platící zákazník, nabídne Vám „ubytování“ v hotelovém pokoji nad nočním klubem, kde je sama ubytovaná. Samozřejmě, že dívek si můžete objednat i více najednou. Protřelí a zkušení muži, mezi něž nepatřím, doporučují kombinaci Slovanky s dívkou z Karibiku. Prý je to úžasné ….

Souhrnně řečeno: muslimové se chovají rozdílně v závislosti na zemi původu, podle toho zda pocházejí z venkova či města a podle míry bohatství. Jak vidno, rozhodně všichni nejsou náboženští fanatici.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek