KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Pozvolná islamizace Evropy nenápadně pokračuje

Pozvolná islamizace Evropy je již v plném proudu a probíhá zejména podprahově. Dnes, 14.7.2016, byl od 8.30 do 9.00 vysílán na Dvojce Českého rozhlasu pořad paní Zity Senkové, kterou velmi obdivuji kvůli jejím novinářským schopnostem (záznam by se měl dnes nebo zítra objevit na stránkách Českého rozhlasu).
...

Avšak to, k čemu se dnes paní Senková snížila - nechala opěvovat svým hostem (ženou) Tunisko a v pořadu byly pouštěny arabské písně - je už za hranou. Já nehodlám ve veřejnoprávním rozhlasu, který si platím ze svých těžce vydělaných peněz, poslouchat "naříkání muezzinů".

Host paní Senkové, paní Jana Veselá, navíc pronesla "úžasnou" větu, kterou budu volně parafrázovat: "Většina Tunisanů je již vzdělaných a umí číst a psát."

Takže umění číst a psát se má rovnat vysokoškolskému vzdělání v oblasti filozofie, ekonomie nebo třeba jaderné fyziky??? V tom případě se ptám, proč je zapotřebí mezinárodní uznávání vysokoškolských diplomů? Vždyť by stačilo udělat jen pár křížků jako podpis a odslabikovat pár slov a budeme všichni na stejné úrovni jako třeba pan údajný vzdělaný profesor Halík.

A na závěr nezapomenu ani na pověstné pohádky, které vysílá Dvojka ČRo každou neděli ve 13.00. Jaksi se tam v poslední době (zejména v minulém roce) usadily ty arabské. Tak jsem si říkala, kam se asi poděl český Honza...

Holt, befel je befel a českého Honzu s chutnými makovými nebo povidlovými buchtami bude muset chtě nechtě nahradit Muhammad se svým opovrhováním ženami, praktickými zkušenostmi s kalašnikovem či dokonce se svým dítětem, které pošle s pásem výbušnin zemřít jako mučedníka...

No, prostě nová doba...

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek