KATEGORIE
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Zakažme islám v České republice a máme po problému ! Budeme v bezpečí a ušetříme miliardy... !

V posledních měsících většina národa jen nevěřícně přihlíží, jak si z důvodu vlastního prospěchu udělala "naše" vláda složená většinově  z parazitů a užitečných proamerických blbců z nás všech potenciální oběti muslimských teroristů. Jakým právem jedná Sobotka proti zájmům celého národa a ohrožuje naše děti a nás přímo na životech ! Zkušenosti a denní realita z okolních států jsou katastrofální. Denně můžeme shlédnout nová videa plná hrůz, zabíjení a násilí ze strany muslimů.

...

Co mě, jako matku ovšem velmi znepokojuje, je skutečnost že jsou již od útlého věku vychovávány muslimské, řekněme děti( i když s ohledem na jejich agresi je význam slova dítě zcela popřen) k podřezávání hrdel a toto vše se natáčí jako příklad a vzor pro ostatní muslimské děti a patří to k nedílné součásti jejich takzvané výchovy. Valí se na nás černá muslimská vlna se zápachem smrti a  Sobotka veřejně prohlásí, že bezpečnostní riziko je pro Českou republiku nulové ! Zločinec !

Do jakých škol budou chodit naše děti, když většina rodičů nikdy nedopustí, aby byly jejich děti ve škole byť s jedním jediným muslimem ? Protože já toto nikdy nedovolím a svou dceru budu od té primitivní,  vraždící verbeže chránit do konce svých dnů ! Nebo si Sobotka opravdu myslí, že zatímco jeho děti budou v soukromé, prestižní škole jen s vyvolenými, na kterou mu jen tak mimochodem přispíváme všichni z našich daní, tak naše děti ráno zavezeme do školy a budeme s hrůzou čekat, jestli se nám zdravé a živé vrátí nebo nám bude stroze oznámeno, že si alláh vybral další oběť ? A protože všechny zločiny muslimové zásadně omlouvají svou vírou, budou jako vždy zproštěni viny, což jen posílí jejich násilnické pozice, tak jak se to v mnoha případech stalo a děje, nejen v Německu. Opravdu to vážení občané, vlastenci dopustíme ?

 Budeme naše děti vědomě ponechávat ve společnosti těchto nelidských bytostí, které nedosáhly ani úrovně zvířat, protože i ta jsou mnohem inteligentnější a čistotnější a pro které nemá lidský život žádnou hodnotu a jsou jen předurčeni a placeni zločinci z americké vlády za zabíjení jakéhokoli bílého člověka ? Komplex černé rasy dostal díky Obamovi a jeho původu zelenou a bílá rasa má být vyvražděna. A to vše "naše"  vláda dávno dobře ví a nechává nás všechny na pospas a s tímto vědomím klidně vpouští do naši země další tisíce potenciálních vrahů nás všech. A říká tomu "obohacení"... . Vláda nečiní žádné kroky pro zajištění bezpečnosti v naši zemi, protože to poslední, oč ji jde, je bezpečnost státu, ochrana a ostraha hranic a ochrana zdraví, životů a majetků občanů. K čemu tedy máme takovou vládu ?

Ministryně školství Valachová řeší inkluzi, protože ta vede jasným směrem k začleňování, ne až tolik postižených, ale hlavně v dohledné době muslimských dětí do našich škol. O to tady jde... . To, že se rapidně sníží úroveň výuky a vzdělanosti našeho školství je v tomto případě neoddiskutovatelné a součástí jednoho z mnoha zločineckých plánů "naši" a americké vlády. Dle programu NWO má být přece maximální IQ 80. Takže ve výsledku chtějí "člověka" smíšené rasy s nízkou inteligencí, aby nemohl protestovat proti všem zvěrstvům, která na něm budou páchána, ale byl schopen pracovat a plnit úkoly. 

Vláda má povinnost upozorňovat národ a řešit všechna rizika spojená s muslimskými imigranty. Nezanedbatelné je riziko možnosti nákazy našich dětí nemocemi, viry a parazity, které k nám muslimové dovlečou. Nemluvě o jejich příšerných a vlastně žádných hygienických návycích. Potřebu vykonávají kdekoli... Umíte si představit, v jakých podmínkách by naše děti po celou dobu ve škole trpěly ?   Bezpečnost ve školách bude nulová a ohroženy nebudou jen naše děti, ale taky učitelé a celý personál škol. Životní úroveň všech občanů České republiky se díky muslimským imigrantům sníží minimálně o 50%. Řeší snad někdo i tuto otázku ? Jistě, že neřeší, protože upozorňovat na všechna negativa je v naši zemi tabu a kdo si snad dovolí a veřejně na tyto skutečnosti poukáže, má být dle vyjádření ministra "spravedlnosti" Pelikána, který jedná pouze v zájmu USA a poslankyně za TOP 09  Langšádlové ( mimochodem tato paní se vyjádřila, že si přeje atomovou válku, která by vyřešila problémy s Ruskem...) stíhán a trestán ! Tito psychicky nemocní, chtějí slušné občany perzekuovat za pravdu ?

Takže máme být trestáni za to, že nechceme dopustit , aby nám byly zabity naše děti ? Proč bychom toto vše měli my, občané České republiky vlastizrádným zločincům z "naši" vlády dovolit ? Proč, když je tady nejjednodušší a velmi rychlé a efektivní řešení a to zní Zákaz islámu v ČR !  To je záležitost, o kterou se musíme všichni zasadit a za kterou plně stojí Národní domobrana, která vznikla na základě fatální bezpečnostní situace v naši zemi, kterou vědomě vytváří a ignoruje "naše" vláda... , která selektivně přistupuje k právu nás občanů a společnost rozdělila na vlastence, kteří hájí zájmy naši země a snaží se přežít a vlastizrádce, kteří stojí proti zájmům našeho státu a tudíž proti vlastencům. Nikoli náš prezident Zeman, ale Sobotka a celý spolek egomaniaků v "naši" vládě rozdělili naši společnost... . Zeman národ  stmeluje a posiluje svou pozici, což se proamerickým zločincům pochopitelně nelíbí. Podívejte se, kolik zákonů porušují naši vládní představitelé... .

 

Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

§ 260

 

(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,

b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo

c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

 

Mučení a jiné nelidské a kruté zacházení

§ 259a

 

(1) Kdo v souvislosti s výkonem pravomoci státního orgánu, orgánu územní samosprávy nebo soudu jinému mučením nebo jiným nelidským a krutým zacházením působí tělesné nebo duševní utrpení, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako veřejný činitel,

b) spáchá-li takový čin nejméně se dvěma osobami, nebo

c) páchá-li takový čin po delší dobu.

(3) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

 

Genocidium

§ 259

 

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo

d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až patnáct let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se na činu uvedeném v odstavci 1 účastní.

 

Nela Lisková

Představitelka Rady Národní Domobrany

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (18)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Super článek ! Jako ostatně vždy ... !!!
Vždyť je to propagace nelegálního hnutí hájící zájmy cizáků na úrovni ZŠ. Pisatelka problematice rozumí jako koza petrželi.
Naprostý souhlas s míněním poslankyně ,paní Nely Lískové.
Je až nehoráznost, co si u nás ti muslimové dovolují.Necháme to bez povšimnutí,až nás podřežou.. ? :-(
Strašné!!! Pisatelku by měli obvinit za pomluvy, šíření poplašné zprávy a podněcování k rasové nenávisti. Pózuje v bílé ve stylu celebrit ale spíše by jí slušela hnědá barva uniformy NSDAP. Šílená, hloupá a naprosto dezorientovaná. Viděla kdy vůbec někdy na vlastní oči živého muslima? A kolik lidí v ČR je kdy vůbec mělo možnost poznat? Strašné! Přinejmenším.
Dnešní doba populistům nahrává. Stačí, když řeknete, že muslimové jsou špatní a davy vám rázem tleskají. Už chápete, proč mohl v Německu před 75 lety vládnout nezvdělaný a neúspěšný malíř bez talentu (Hitler), kterému posluhoval bývalý řezník (Himmler), další podobné nevzdělané nuly nebo bývalí trestanci a násilníci? Stačí říkat ty správná slovíčka a ovce se už pohrnou samy. Hrát to na děti, to zabere vždycky - hlavně na vidláky od hospodských stolů a hysterky od TV plných naivních seriálů. Doporučil bych paní zajít si na nějakou základní školu tak s poměrem 30 % romských dětí už dnes, možná by zjistila, že to, co popisuje, není nějaká hrozba budoucnosti ... ale aktuální problém, který samozřejmě nikdo neřeší. Na romy se vlastně najednou úplně zapomnělo, nikoho už neštve, jaké pobírají dávky, že kradou, nepracují atd. protože muslimové, kteří tady u nás ani nejsou a vzhledem k uzavírání hranic možná ani nebudou (nebo jen pár set/jednotky tisíc, jestli nám vůbec něco přerozdělí a ministři nepošlou Merkelovou do zadele), jsou přece daleko horší hrozbou. Podle mě musí být všichni, kteří náš stát okrádají a zneužívají právě teď v sedmém nebi, protože jsou všem jedno. Kdyby byla tady paní co k čemu, vykašle se zvysoka na nějaké muslimy kdesi za hranicema a raději se zaměří na to, že romská populace za posledních 20 let stoupla o více než 100 % a i když nás nakonec muslimové nekolonizují, udělají nám to samé romové. Nějaký ztřeštěnec by určitě namítl, že romové aspoň nesekají hlavy. To oni muslimové by u nás taky nedělali ... úplně stejně jako romové by se potichu množili, čerpali státní dávky a vyčkávali, než jich bude dost. Aktuálním stupidním antimuslimským zaslepeným chováním si kopeme hrob tak jako tak ... protože místo toho, abychom se taky množili a vychovávali děti, řešíme na internetu totální blbosti, peníze místo do dětí (budoucnosti) vrážíme do chlastu (přítomnosti) a řešíme neexistující nebo potenciální problémy místo toho, abychom ten čas a energii vrazili do reality a problémů, které už teď existují a
Bóóóže, co vy jste za idiota !!! Zřejmě zabedněný sluníčkář - vlastizrádce !!! Věřte, že na každou svini se voda vaří ... I na vás ...
A vy jste jaké národnosti? Jste vůbec rodič, až Vám obřežou, znásilní a oblečou do hábitu dceru.... tak my ostatní budeme xenofobové, rasisté či co?
Pomůžou Česku nějaké "osamocené hry na národní hodnotu a hrdost"? Směšné a dětinsky naivní. Zvláště, když Češi v sobě od Bílé hory nikdy žádnou hrdost a nějaké národní podvědomí neměli a probudila-li se kdy, pak to bylo vždy jen bezvýznamné 'zadoutnání bramborové natě'. Udávali sami sebe za Habsburků, nacistů a stejně tak za komunistů. A budou stejní ať již tu malou loďku na východním břehu Evropy bude kormidlovat kdokoli v jakékoli respekt budící uniformě. Co vlastně oni "vetšinoví Češi" chtějí? Čeho se ve své připosranosti pořád bojí? Tyto otázky si kladu poslední dobou pořád dokola. A odpovědi nenalézám. Kolik je v současné době v ČR imigrantů z arabských zemí? Kolik se jich tlačí v zástupech na české hranici? Kolik ilegálních imigrantů bylo policií do dnešního dne zadrženo na území ČR? Kromě několika zadržených zabloudivších imigrantů které zadržela policie při jejich cestě do Německa a nesmyslně je drží v jednom z detekčních center. Nevím o ničem, co by ty národní masy v Čechách muselo zvedat ze židle, shlukovat se v hnědé spolky, ozbrojovat se a nenávistně nálepkovat společnost na opačném názorovém poli. A kdyby policie ČR dodržovala shengenské dohody, vrátila by ony internované nepřátele české většinové masy do země ze které překročili českou hranici. A nebo je po pozvání Merkelové s úsměvem a svačinou na cestu z babišových potravinářských komplexů dovezla na německou hranici. A bylo by po problému. A nebylo by o čem psát... Copak si Češi opravdu myslí, že se plánuje nějaká masivní invaze muslimů do tak malé, bezvýznamné a v porovnání se státy západní Evropy chudé země? Směšné a smutné zároveň. A také, nabubřelé. O ČR není zájem. Je chudá, její sociální dávky jsou nezajímavé a lidé v ní jsou odtažití, uzavření a nepřátelští. Není v ní žádná silná muslimská pomocná komunita a ta trocha muslimů, která v ČR žije, je uzavřena ve svých malých kulturních centrech a byla by raději, kdyby se o ní, tak jak tomu bylo do nedávna ani nevědělo. S přihlédnutím k faktu, že dnes odhadovaných 80% jsou ekonomičtí migran
Dokončení: S přihlédnutím k faktu, že dnes odhadovaných 80% jsou ekonomičtí migranti hlavně ze severu Afriky a Balkánu (a to bylo patrné hned v počátcích jejich Tureckem organizovaného importu do Evropy) je naivní se domnívat, že budou hledat zlatou žílu v ČR. Nebudou. A u několika vládou vybraných arabských křesťanů to zůstane. Toť vše. A pokud si je uhlídají uvítací výbory za hranicemi Německa, Švédska a Francie, pak tomu východnímu zbytku Evropy nic reálnějšího nehrozí. 90% ze stávající aktivní generace v arabském světě ani neví, že nějaká Česká republika existuje, natož kde leží. A ti co o ní ví z prohlížečů ve svých iPhonech a Smart mobilech, tak v ní zbohatnutí hledat nebudou. Asi tak.
Co si tady hoši honíte trika, jestli jste zaplacený za to co tu píšete tak to chápu, jinak se probuďte, abyste nezaspali. Co se blíží je nevyhnutelný, jen blázni před tím zavírají oči a teď se můžeme jen připravit na to, že všechno co známe už brzy skončí.
Je to nevyhnutelné a někdo se tady pořád snaží tvrdit, že on ví, jak tomu zabránit a ostatní mu za to ještě líbají boty...ale špatní (a samozřejmě placení) jsou ti, co s tím nesouhlasí a tvrdí, že tyhle pseudonárodní záležitosti jsou stejně k ničemu. Jen vymýšlejte hovadiny, aby ti nahoře měli záminku odhlasovat si nad náma ještě větší kontrolu ... až se bude opakovat historie a Češi v oblecích tězkooděnců boudou mlátit protestující Čechy, to si najednou všichni budou říkat, kde se ta jednota národa poděla... jedno je jisté, dokud můžete dělat to, co děláte, nikomu nahoře nevadíte, jinak už byste to nedělali. Jinými slovy, kdo si stále myslí, že je tady nějaká demokracie a svoboda slova, patří nevědomě k sluníčkům toho největšího kalibru, přečtěte si Orwella, tak si nejlépe zjistíte, co nevyhnutelného nás čeká a nemine ;-).
Pro rozohněného Stanislava: Nevím, co skrývá označení "špíno Sluníčkářská" a vskutku netuším, co či koho si pod ním mám představit. V názvosloví či slovníku nacistů se v pravdě neorientuji, tedy na to ani nebudu reagovat. Ale jedno pro vás radostné sdělení mám: již takřka 10 let v ČR nežiji. A jsem tomu při čtení podobných šíleností touze rád! Věřte. A s hrůzou v posledních měsících sleduji, jak se česká společnost, pod dnes již hnědými trenkami Zemana, řítí do náckovského bahna. Lidé, jako jste vy i exhibicující pisatelka výše, by měli být uvázáni na řetěz a označeni jako nebezpeční pro okolí. Pro onu zbývající 'neštěkající' společnost a bohužel v ČR se stále zmenšující část obyvatel, která se odmítá vyzbrojovat a navlékat do jakých-koli uniforem pod standartou jakého-koli demagogického křiklouna. I vrátka jinak poklidných a láskyplných obyvatel domu bývají označena cedulkou "Pozor zlý pes!" Tím jsem s komenty v tomto "diskusním" fóru skončil.
"Vážený" ! Tvrdíte, že takřka 10 let nežijete v ČR . Proto vám dám jednu dobrou radu. Nechejte si své urážlivé komenty třeba pro svou tchýní a exibici předvádějte před ní ! Nežijete tady - nekomentujte !!! Autorka článku má ve všem pravdu, což ovšem mnoha lidem evidentně vadí ! Tak běžte do háje ... !!!
Tři pilíře islámu Dr. Tibi došel k jednoznačnému závěru, že muslimské krize v jednotlivých zemích v Evropě, které probíhaly již dávno před vypuknutím současné migrační krize, jsou způsobeny celkem 3 faktory, které Tibi identifikoval jako tzv. 3 pilíře Islámu. Dr. Tibi doslova prohlásil: „Muslimové se musejí vzdát 3 věcí, pokud se chtějí stát Evropany: Musejí se rozloučit s myšlenkou na konvertování ostatních občanů v Evropě k islámu, musejí se vzdát Džihádu a musejí se vzdát Šaríji.“ A jak Dr. Tibi uvádí, toto jsou mimochodem základní stavební bloky Islámu. Je to stejné, jako kdybyste žádali po křesťanech, aby se vzdali víry v Ježíše Krista, Bible a Otčenáše dohromady. 1. Šíření víry konverzí Islám ukládá všem věřícím muslimům povinnost obracet na víru všechny jinověrce. V prostředí Islámu je jinověrec osoba „pomýlená“, která hledá cestu k Bohu a jediným Bohem podle Koránu je Alláh a Mohamed je jeho Prorok. Islám používá ke konverzi jinověrců tzv. „dialektiku“, vyvracení argumentů protistrany jinými argumenty, které jsou v otázkách víry formulovány imámy na základě tzv. dogmatických tezí, se kterými nelze nesouhlasit. Islám obviňuje západní demokracii z otroctví peněz, z otroctví kariéry, z bezohlednosti ke starým lidem, z úpadku rodiny, z promiskuity. V této dialektické rovině nelze těmto argumentům oponovat, protože popisují opravdový stav. Pokud začnete oponovat, že Islám je násilná víra, imám má vyhráno, protože v rámci dialektiky vaše postoje rozloží. Kolik válek ve světě vyvolali Muslimové a kolik západní státy? Kdo vytvářel ve světě kolonie a plundroval bohatství muslimských zemí? A když zmíníte Osmanskou říši a její expanzi do Evropy, imám vám okamžitě vysvětlí, že to nebyla invaze, ale šíření víry, stejně jako křesťané šířili víru během křižáckých tažení. Zkrátka, dialektika jako vyšitá. Imám nezapomene v rámci dialektiky zdůraznit, že zatímco křižáci plundrovali Jeruzalém, islamizace Španělska přinesla do země moderní arabskou kulturu, architekturu a v neposlední řadě medicínu. V dialektickém souboji n
2. Šíření víry bojem Džihád v islámu znamená zasvěcení svého života boji za víru, i kdyby měl jedinec zaplatit cenu nejvyšší. Džihád je cestou víry muže v Islámu, v křesťanství existuje určitá paralela v podobě „Paladina“, bojovníka víry, ale je to podobenství jen velmi vzdálené, protože katolická církev a obecně křesťanství se postupně vzdalo šíření víry silou a současný islám ohledně Džihádu tak nemá v křesťanství odpovídající protiklad. Pokud se v islámu děje jakákoliv nespravedlnost, je muslim povinen nastoupit cestu Džihádu. Takovou nespravedlností je třeba obyčejná nezaměstnanost muslimů v Evropě, nedostupnost halal potravin v evropských obchodech, neschopnost úředníků mluvit arabsky, provokativní oblékání žen na ulici, pokuta za špatné parkování v době modliteb apod. Pro spuštění Džihádu, nastoupení muslima k cestě boji za víru, stačí jakákoliv maličkost nebo ostrý proslov imáma v mešitě, který vyzve bratry a sestry ve víře k nastoupení cesty Džihádu. Pokud někdo v demokracii urazí vaší víru, tak můžete jít k soudu. Pokud urazíte víru v Islámu, dotčený nastoupí cestu Džihádu a vezme spravedlnost do svých rukou. 3. Ochrana víry Šaríja je kodex, který je interpretován jako souhrn pravidel na ochranu víry. Šaríja je velmi důležitá pro přežití islámské komunity v Evropě, protože umožňuje představitelům muslimských obcí ovládat ostatní muslimy uvnitř muslimských ghett. Pokud není Šaríja aplikována, islámská komunita není jednotná, ženy nejsou poslušné, udávají vlastní manžely kvůli týrání, vliv demokratického zřízení rozkládá autoritu imámů, muslimové konzumují alkohol, sledují porno a mládež utíká od víry k internetu a online hrám. Dr. Tibi připomíná, že přísný zákaz práva Šaríja by byl nejsilnějším krokem proti islamistům v Evropě, protože by odebral imámům a představitelům muslimských obcí nejsilnější nástroj jejich moci nad obyčejnými muslimy. Evropské vlády naprosto nerozumějí arabskému problému a nechtějí problém Šaríji v EU jakkoliv řešit. Neziskovky v Německu dělají práci za islamisty: Verbují nové migr
Zajímavý článek.