KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Ariana Grande se chce vrátit do Manchesteru s dobročinným koncertem na podporu rodin obětí

Americká zpěvačka Ariana Grande potvrdila, že se vrátí do Manchesteru poté, co na Twitter napsala „Nenecháme nenávist zvítězit.“ Na pondělním koncertě zpěvačky došlo k sebevražednému teroristickému útoku, během něhož zahynulo 22 lidí a dalších 119 bylo zraněno. I když Ariana své turné přerušila a domů na Floridu se vrátila v slzách, rozhodla se, že se na místo tragédie vrátí, aby podpořila rodiny obětí.  

...

Zpěvačka své fanoušky vyzvala k tomu, aby se po útoku více semkli

23letá zpěvačka na Twitter napsala: „Mé srdce, mé modlitby, má nejhlubší upřímná soustrast, jsou s oběťmi manchesterského útoku a jejich blízkými. Neexistuje nic, co bych mohla já nebo někdo jiný udělat, aby byla odstraněna bolest, kterou cítíte,“ uvedla popová hvězda. „Nicméně nabízím svou ruku, své srdce a všechno, co vám mohu dát, abych vám mohla jakkoli pomoci,“ řekla zpěvačka.

„Poslední týden jsem na své fanoušky i na vás všechny neustále myslela,“ pokračovala Ariana. „Soucit, laskavost, láska, síla a jednota, které jste minulý týden projevili jeden druhému, je přesným opakem zlého úmyslu, kvůli kterému se stane něco tak hrozného jako to, co se stalo v pondělí,“ dodala s tím, že se „omlouvá za bolest a za strach, které musíte cítit a za trauma, které jste si prožili.“


Arianin vzkaz na Twitteru

Zpěvačka rovněž řekla, že teror nerozdělí její fanoušky a zároveň je vyzvala, aby se po útoku sblížili. „Nikdy nebudeme schopni pochopit, proč se takové věci dějí, protože to není v naší povaze. Nebudeme žít ve strachu, nechceme, abychom byli rozděleni. Nenecháme nenávist zvítězit,“ uvedla Ariana ve svém příspěvku na Twitteru.

Bývalá dětská herečka poté potvrdila, že v Manchesteru znova vystoupí v rámci dobročinného koncertu a na stránkách JustGiving manchesterských Evening News povzbudila své fanoušky k tomu, aby přispěli na podporu obětí a jejich rodin. „Vrátím se do neuvěřitelně statečného města Manchesteru, abych zde strávila nějaký čas se svými fanoušky a abych zde odzpívala dobročinný koncert kvůli získání peněz pro oběti a jejich rodiny,“ řekla zpěvačka.


Ariana vyzvala fanoušky k podpoře rodin obětí

Arianino přerušené turné bude pokračovat 7. června koncertem v Paříži

„Chtěla bych poděkovat svým kolegům hudebníkům a přátelům za to, že se zapojili do projevu lásky k Manchesteru. Jakmile bude vše potvrzeno, dodám detaily plánované akce,“ uvedla Ariana.

Zpěvačka také řekla, že její turné nazvané Dangerous Woman Tour mělo být pro fanoušky bezpečným místem, kam se přišli pobavit, uniknout před realitou, oslavovat a cítit se sami sebou. „To se ale nezmění,“ řekla zpěvačka a zároveň pochválila rozmanitost svých fanoušků a slíbila, že bude „ctít ty, které jsme ztratili.“

„Když se podíváte na mé publikum, uvidíte krásný, různorodý a šťastný dav. Tisíce neuvěřitelně odlišných lidí se sejde z jednoho stejného důvodu, kterým je hudba. Hudba je něčím, co mohou sdílet lidé všude na zemi. Hudba je určena k tomu, aby nás uzdravila, spojila nás a abychom byli šťastní. Tak tomu bude i nadále,“ řekla popová hvězda.

Ariana ještě neoznámila termín dobročinného koncertu, vše je zatím v jednání. Její evropské turné však bylo přerušeno, zpěvačka se na pódiu objeví znovu 7. června v Paříži. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek