KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

„Chlupaté“ plavky se staly hitem letošního léta

Přáli jste si být někdy v těle někoho jiného, zatímco jdete od lehátka k bazénu? Nyní máte šanci. Plavkovými trendy pro letošní rok zatřásl design americké firmy Beloved Shirts, která přišla s něčím opravdu originálním - chlupatými plavkami.

...

Plavky lze pořídit za přibližně 1000 Kč

Firma Beloved Shirts využila střih, který nosí ženy, ale pohrála si s netradičním designem. Namísto květinových vzorů nebo pastelových barev vyrobila plavky s chlupatým mužským hrudníkem. Plavky v hodnotě 44 dolarů (přibližně 1000 Kč) jsou dostupné v různých odstínech pleti a na Instagramu patřícímu společnosti byly představeny 105 000 fanoušků.

Plavky s názvem „Sexy hrudník“ patří mezi nejnovější kousek v kolekci společnosti, která je svými vtipnými a mnohdy i kontroverzními nápady známá. 

Plavky jsou k dispozici ve velikosti XS až XXL a na internetu vyvolaly opravdový rozruch. Krásné dívčí tělo z reklamy působí v „chlupatých“ plavkách opravdu nezvykle a přesto, že se může na první pohled jednat o něco odpudivého, to zákazníky přímo nadchlo.
Někteří uživatelé sociálních sítí si mysleli, že se jedná jen o vtip

„Tak ty musím mít,“ napsalo mnoho z fanoušků, jiní si dělali legraci ze svých přátel, že jim takové plavky koupí. Někteří uživatelé sociálních sítí dokonce nemohli věřit vlastním očím a ptali se, jestli se nejedná jen o vtip a jestli nejsou reklamní fotografie dílem Photoshopu.

Jenže firma Beloved Shirts to se svým novým hitem myslí vážně a plavky už jsou v prodeji na jejích stránkách. Kromě této novinky firma nabízí také plavky v designu svalů, různého druhu jídla nebo plavky a trika s podobiznou Donalda Trumpa. 


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek