KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Čínské nákupní středisko nabízí službu, která ženám poskytne „hlídání mužů“ během nakupování

Čínské nákupní středisko v Šanghaji přišlo s novinkou, která je výhodná jak pro pány, tak pro dámy. Ženy, které sem přijdou nakupovat, mohou ve speciální místnosti zanechat své muže a jít v klidu nakupovat bez toho, aby kvůli svým znuděným protějškům musely pospíchat. Muži si během té doby mohou zahrát videohry. 

...

Muži si mohou speciální kabinky zarezervovat prostřednictvím QR kódu

Výzkum ukázal, že se muži začnou nudit po pouhých 26 minutách nakupování. Jeden z čínských nákupních domů tak přišel s řešením, jak udržet muže v nákupním středisku šťastné, když tam přijdou se svými manželkami a partnerkami.

Obchodní dům The Global Harbour v Šanghaji vytvořil několik speciálních prostor, kde mohou ženy své znuděné muže zanechat, aby si mohly nákupy užít po svém. Každá z těchto samoobslužných kabinek je vybavena televizní obrazovkou, klávesnicí i herními konzolemi.

Oficiální název těchto soukromých kabinek je „Private Lounge“ a mohou být rezervovány prostřednictvím QR kódu. Jejich uživatelé zde mohou hrát videohry, sledovat televizní pořady nebo poslouchat hudbu. Nová zařízení si pochvaluje i zákazník jménem Wu, který uvedl, že nerad chodil nakupovat se svou přítelkyní, ale že teď mu to díky herním kabinkám nevadí.


Některé ženy novinku neuvítaly zrovna s nadšením

„Moje přítelkyně se vždy rozzlobila, kdykoliv si všimla, že se dívám na svůj mobilní telefon během nákupů. Teď si může být jistá, že ji s tím nebudu obtěžovat a budu v klidu hrát hry,“ řekl Wu. Někteří uživatelé si však stěžují na to, že jsou prostory příliš stísněné a že zde není klimatizace ani žádné větrání.

Jenže některým ženám vadí, že musí nakupovat samy, protože jim to „nepřijde zábavné." „Naši partneři jsou tu od toho, aby nám nosili tašky, otevírali lahve s vodou a říkali nám své názory na to, co si chceme koupit,“ řekla jedna z nespokojených zákaznic.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek