KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Gin za necelých 300 Kč byl znalci vyhlášen jedním z nejlepších na světě

Diskontní supermarket Aldi, který funguje v několika evropských zeních, se může pochlubit velice úspěšným prodejním artiklem. Zdejší gin, který stojí v přepočtu něco kolem 280 Kč, byl totiž kvalifikovanými znalci na prestižní mezinárodní soutěži označen za jeden z nejlepších na světě. 

...

Supermarket Aldi získal na soutěži 20 medailí

Oním nečekaným favoritem se stal Oliver Cromwell London Dry Gin, který ve Velké Británii stojí 9,97 liber. Gin dostal ocenění na Mezinárodní soutěži vína a destilátů (IWSC), kde porazil i čtyřikrát dražší soupeře.

Supermarket, jehož vlastníkem je Německo, také zabodoval v soutěži Supermarket Own Brand Spirits Range Of The Year, která se soustředí na značky alkoholu vlastněné těmito obchody. Supermarket Aldi získal na soutěži celkem 20 medailí.


Gin z Aldi porazil i soupeře v ceně přes 1 000 Kč

Jednou z medailí byla zlatá medaile za Oliver Cromwell London Dry Gin, který porazil konkurenční produkt v ceně 39,95 liber (1 100 Kč). Ceny získaly i ostatní značky, jako 1606 Premium London Dry Gin či Gordon London Dry Gin.

Mluvčí IWSC uvedl: „Ocenění, které získal supermarket Aldi za svůj gin, bylo fantastické. Aldi důsledně předvedl své vysoce kvalitní produkty v rámci degustace naslepo, což svědčí o tom, že není třeba dělat kompromisy v oblasti cen, abyste si mohli vychutnat kvalitní nápoje.“

Manažer nákupu z Aldi Tony Baines poznamenal: „Získání medailí za naše lihoviny je obrovský úspěch a je skvělé, že je náš sortiment tak dobře hodnocen ze strany expertů.“

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek