KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Modelka odhalila prostituci v módním průmyslu: Klienti dívkám nabízejí obří sumy i slibnou kariéru

Londýnská modelka Jazz Eggerová (20) odhalila, co se dost často skrývá za pozlátkem módního průmyslu. Dívkám jsou za sex od bohatých klientů nabízeny miliony, stejně jako postup v kariéře. Jazz se rozhodla o prostituci v tomto odvětví napsat poté, co jí byl nabídnut sex za peníze s velice bohatými muži. 

...

Dívkám je za sex nabízeno až 40 milionů korun

Modelka, které bylo teprve nedávno 20 let, vynesla na světlo světa temnou realitu módního průmyslu. Podle jejích slov jsou dívkám, které souhlasí se sexem s bohatými klienty, nabízeny až 2 miliony dolarů (přes 40 milionů Kč).

Jazz tvrdí, že jí bylo dokonce řečeno, že dvě mladé supermodelky, které „strávily čas s muži za peníze,“ díky tomu výrazně pokročily ve své kariéře. Modelka, která se narodila v Rakousku, řekla, že jí byl sex za peníze poprvé nabídnut v loňském roce poté, co se setkala s agentem v exkluzivním londýnském klubu. Ten jí nabídl „speciální zakázku,“ která zahrnovala cestu řeckou jachtou se třemi milionáři.


Dívka, která má na svém instagramovém účtě 35 000 fanoušků také uvedla, že jedna z nejznámějších modelingových agentur světa je „partnerským klientem“ společnosti, která se na modelku obrátila s nabídkou sexu za peníze.

Jazz nabídku odmítla, ale brzy na to byla kontaktována dalším mužem, který ji pozval na soukromou večeři „se slavným hercem“ a řekl jí, že bude muset být připravena na „přirozenou intimitu,“ která bude následovat. Když tehdy ještě náctiletá dívka odvětila, že je modelkou a nikoliv eskortní společnicí, agent známý jen jako George řekl: „To je ta nejběžnější věc v tomhle průmyslu. Všichni to dělají.“


Jazz byla nabídnuta večeře se slavným hercem, kterému měla dělat společnici


Každý má rád sex s dobře vypadajícími muži," napsal modelce agent

Prostitucí si během kariéry prošly i „velice slavné modelky“

Agent své tvrzení podložil i tím, že něco takového udělaly i dvě velice známé supermodelky. „Proč se za to stydět? Společnost vytváří dvojí standardy, kvůli nimž se ženy cítí vinnými,“ řekl George překvapené Jazz. „Tak funguje módní průmysl,“ dodal agent s tím, že „většina modelek by se nedostala tam, kde nyní jsou, bez něčeho takového.“

George také uvedl, že s bohatými muži, kteří si chtějí užít sex s modelkami, spolupracují i přední modelingové agentury. „Já bych své tělo za takových okolností nikdy neprodala. Není to v souladu s mými morálními hodnotami,“ řekla Jazz.


Jazz je původem z Rakouska

„Respektuji ty, které takové nabídky přijmou. Ale starosti mi dělá hlavně to, že mě agenti požádali, abych o jejich nabídce mlčela. To prostě není v pořádku,“ uvedla Eggerová. 

„George mi poté posílal vzkazy ve snaze mě přesvědčit, abych jeho nabídku přijala. Zdálo se mi, že měl s takovým typem konverzace velké zkušenosti. Dokonce mi poslal screenshoty konverzací s modelkami, s nimiž údajně pracoval,“ vypověděla Jazz.

Poté, co se Jazz veřejně rozpovídala o svých zkušenostech, se zkušenosti ostatních strhly jako lavina

„Znám některé modelky, které mají s takovým přivýdělkem zkušenosti nebo kterým byla sexuální spolupráce nabízena. Když jsem o svém zážitku začala vyprávět, mnohé moje kolegyně mi pověděly i o svých zkušenostech. Bylo opravdu smutné se dozvědět, že je to naprosto běžná záležitost,“ řekla Eggerová

„V tomto průmyslu je toho tolik špatného a já udělám vše pro to, aby se to změnilo. Může to sice trvat mnoho let, ale někde se začít musí,“ uvedla odhodlaná modelka. Jazz se živí touto profesí od svých 13 let, účastnila se například finále soutěže Elite Model Look. Eggerová se rovněž účastní diskuzí ohledně tlaku na mladé modelky a modely, kteří musí na svých instagramových účtech nahromadit co nejvíce stoupenců.


Agent vystupující jako George ukázal Jazz konverzaci s jinou modelkou, která na spolupráci přistoupila

O prostituci v modelingu se rozpovídala i Chrissy Teigen, která se objevila na obálce časopisu Vogue. „Věděli jste, že jsou v Cannes prostitutky, které si účtují i 30 000 dolarů za noc? Mezi nimi je mnoho modelek, které si tak bokem přivydělávají,“ řekla Chrissy a podpořila tak slova Jazz Eggerové o tom, že je prostituce v módním průmyslu naprosto běžnou záležitostí. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek