KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Opilý herec Shia LaBeouf vyhrožoval barmanovi a označil ho za rasistu. Ten ho žaluje o 5 milionů dolarů

Hollywoodský herec Shia LaBeouf se dostal do potíží, když opilý vyhrožoval barmanovi v jednom z losangeleských klubů, který jej odmítl obsloužit. Barman, kterého LaBeouf označil za rasistu, nyní kvůli „útoku a urážce na cti“ požaduje odškodnění ve výši 5 milionů dolarů (116 milionů Kč). Celý incident byl zaznamenán na video. 

...

Herec byl podle barmana dosti agresivní

Během incidentu, k němuž došlo v dubnu tohoto roku LaBeouf vtrhl do losangeleského podniku Jerry’s Famous Deli, který vede David Bernstein. Ten uvedl, že jeho zaměstnanci odmítli obsloužit herce i jeho manželku, protože byli dost opilí. Podle žaloby, kterou vedoucí podniku na LaBeoufa podal, byl herec značně agresivní a dokonce bouchl pěstí do baru a vstoupil za pult, kam smí jen zaměstnanci.

Bernstein tvrdí, že byl údajně nucen vzít do ruky lahev jako obrannou zbraň v případě, že by na něj herec zaútočil. Hollywwodská star je také obviněna z urážky na cti, protože na barmana opakovaně křičel „f*cking racist b*tch,“ jelikož v baru byli mezi návštěvníky především Afroameričané.


LaBeouf se rozhodně nedostal do potíží poprvé

Majitel baru nyní požaduje náhradu škody ve výši 5 milionů dolarů. Podle žaloby údajně prožil „velkou emocionální újmu, úzkost a strach“ a od té doby, co se video dostalo na internet, prý čelí i „významným rozpakům a zesměšnění.“

Není to však poprvé, co se LaBeouf dostal v letošním roce do potíží. Podle deníku The Washington Post byl herec obviněn z přestupku i v New Yorku poté, co zaútočil na muže, který přerušil jeho živý přenos zaměřený proti Donaldu Trumpovi. Jednalo se už o sedmé zatčení známého hollywoodského herce, který nemá daleko k násilnostem ani alkoholu.

V roce 2014 byl herec zatčen za údajné pronásledování bezdomovce v New Yorku, z čehož později obvinil velké množství vypité whisky.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek