KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
ekonomika

Co obnáší půjčka na složenku?

V poslední době se v novinách a na internetu stále častěji objevují tzv. půjčky na složenku. Co tento typ půjčky obnáší a pro koho jsou půjčky na složenku vhodné, si shrneme v následujícím příspěvku.
...

Pro koho jsou půjčky na složenku vhodné a kde je sjednat?

Půjčka na složenku je řešením pro každého, kdo si potřebuje vypůjčit peníze a nevlastní bankovní účet. Takovéto půjčky jsou poskytovány pouze nebankovními institucemi, takže banku byste o půjčku na složenku žádali nejspíš marně. Půjčky na složenku jsou v poslední době velmi hojně využívány, a to především žadateli s nepříznivou bonitou, kterým by banky potřebné finance odmítly poskytnout a žadateli s příliš nízkými příjmy. Jedná se o půjčky, které mají obvykle velmi nízké cílové částky, které se pohybují v řádu několika málo tisícovek korun. Velmi krátká bývá také doba splácení, která nebývá vyšší než 2 měsíce. Z tohoto důvodu, při sjednávání půjčky, některé nebankovní instituce nenahlížejí do registru dlužníků, což je pro mnoho žadatelů velmi výhodné.

Půjčka na složenku Ferratum

Jak je již všeobecně známo, většina nebankovních institucí, které nabízejí podobné typy půjček, nejsou zcela upřímné a mnohdy se dokonce jedná o podvodníky. Jednou z ověřených firem, které půjčku na složenku nabízejí, je společnost Ferratum. Finská půjčka Ferratum nabízí pro nové klienty úvěr až do výše 2 000 Kč. Při prvním poskytnutí půjčky zákazník neplatí žádné poplatky ani úroky. Společnosti tedy vrátí stejnou částku, jakou si zapůjčil. Při dalších výpůjčkách však žadatel navíc zaplatí nemalé částky. Pokud si tedy půjčíte nejvyšší možnou částku, kterou tato společnost poskytuje (10 000 Kč) na maximální možnou dobu, což je 45 dní, zaplatíte společnosti poplatek 4 800 Kč. Podobné podmínky nabízejí také ostatní nebankovní instituce, které půjčky na složenku poskytují. Pokud si však takovouto půjčku hodláte sjednat, je dobré se na vybranou společnost nejprve co nejdůkladněji informovat.

Zdroj: MarS

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek