KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Dezert za všechny peníze. Novomanželé utratili za svatební dort 1,6 milionu korun

Známý americký rapper Gucci Mane si svoji svatbu se zpěvačkou Keyshiou Ka‘Oir náležitě užil, když se účet za večírek vyšplhal k téměř 40 milionům korun. Milionovou svatbu završil dortem ve výšce tří metrů.

...

Obří svatební dort, který byl téměř dvakrát tak velký jak ženich, vytvořila pekárna Edda‘s Cake Designs na Jižní Floridě a stál přesně 75 tisíc dolarů. Naplánovat celý dort trvalo celkem tři měsíce. Jenom ho upéct pak trvalo celé tři dny a hlavní pekařka Edda Martinez říká, že na něm bylo 8 tisíc ručně vytvořených cukrových kytiček a 2 a půl tisíce krystalků od Swarovski. Ty samozřejmě sloužily jen jako dekorace a dokonale splnily téma svatby: Diamanty a Krystaly.

Cake double my size
Příspěvek sdílený Gucci Mane (@laflare1017),

Rapper Gucci Mane si na porcování dortu musel vzít šavli a nakonec si na pomoc přivolal i novopečenou manželku Keyshiu Ka‘oir. Dort o výšce tří metrů přitom samozřejmě není jen tak ledajaký. Pod cukrovými kytičkami se ve čtyřech poschodích totiž skrývalo rovnou pět druhů dortu – red velvet, amaretto, mrkvový dort, dort s banánem a ořechy a takzvaný jamajský dort s rumem. Právě z Jamajky totiž pochází novomanželka - zpěvačka Keyshia Ka‘oir.

Celá svatba a večírek přišly na neuvěřitelných 1,7 milionu dolarů, tedy v přepočtu na necelých 37 milionů korun. Podle bulvárního plátku TMZ však novomanželé účet platit nemuseli, neboť web BET o páru točí deseti dílnou reality minisérii s názvem The Mane Event. Hluboko do kapsy tak teď zřejmě mají jen tamní producenti.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek