KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Místo Coca Coly kokain. Manažer McDonald‘s prodával během služby drogy

Manažer pobočky McDonald‘s v newyorském Bronxu čelí obvinění z držení ilegálních látek. K cheeseburgerům a hranolkám zákazníkům prodával kokain.

...

Šestadvacetiletý Frank Guerrero v restauraci s rychlým občerstvením pracoval již osm let, nyní však bude muset skončit. Společně se svou partnerkou je obviněn z držení kokainu, když u nich doma našli celkem 200 gramů této drogy a hotovost 5300 dolarů (cca 117 tisíc korun). Guerrera byl zatčen poté, co policistovi prodal kokain spolu s dvěma cheeseburgery, hranolkami a nápojem.

Policii vyšetřování trvalo celkem tři měsíce a v „Operaci Menu“ proběhlo mezi manažerem noční směny a policistou v utajení celkem osm obchodů. Guerrera drogy prodával jak u pultu, kde je balil do sáčku na sušenky, tak na místních WC, když sáčky s kokainem schovával do dávkovače na mýdlo.

V pěti případech došlo k prodeji drog na parkovišti před restaurací a dávky se v průběhu vyšetřování zvyšovaly. Ta poslední obsahovala neuvěřitelných 100 gramů kokainu a celková hodnota drog se vyšplhala na necelých 11 tisíc dolarů (cca 240 tisíc korun).

Vzhledem k faktu, že „coke“ je v angličtině označení jak pro známý sycený nápoj, tak právě pro kokain, je situace o to humornější. Upozornila na to ve svém prohlášení i prokurátorka Bridget Brennanová a dodává, že jednání podezřelého bylo natolik očividné, že by bylo komické, kdyby se ho nepodařilo zatknout. 

Majitel bronxské pobočky McDonald‘s Tony Rodriguez dodal jen, že „chování tohoto zaměstnance je nepřijatelné a v žádném případě nemůže být v mém podniku akceptováno“. Frank Guerrera je kromě držení ilegálních látek se svou čtyřiadvacetiletou přítelkyní Leidy Cabral obviněn i z nezákonného zacházení s dítětem.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek