KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Nádobí jako z pohádky. Le Creuset představila limitované nádobí z kolekce Disney

Francouzská značka luxusního nádobí představila speciální hrnec, který půjde do prodeje k oslavám 80. výročí uvedení animované klasiky Sněhurka a sedm trpaslíků.

...

V březnu příštího roku uběhne neuvěřitelných 80 let od premiéry slavného animovaného filmu od Disneyho Sněhurka a sedm trpaslíků. A k této příležitosti na trh značka Le Creuset uvede dva limitované hrnce inspirované klasickou pohádkou. Prodávat se začnou ovšem již letos, a to 17. listopadu na e-shopu Le Creuset a také v obchodním domě Saks na newyorské Páté Avenue.


Hrnec z litiny ve tvaru ikonického otráveného jablka, které Sněhurka v pohádce pozře, se bude prodávat ve dvou velikostech. Za velký zákazník zaplatí 230 dolarů (cca 5000 korun) a za ten menší „jen“ 55 dolarů (cca 1200 korun). Ke každému z hrnců navíc dostane i utěrku a přívěsek s motivy z filmu. Nádobí značky Le Creuset je přitom známé svou kvalitou. Za částku, kterou díky její výši lze považovat za nemalou investici, zákazník dostane hrnec, který může bez obav dát jak do mrazáku, trouby a mikrovlnky, tak do myčky nádobí.


Disney a Le Creuset spolu přitom nespolupracují poprvé. V září 2017 francouzská značka uvedla do prodeje servírovací mísu na polévku s motivy z filmu Kráska a zvíře. Mísa ve žluté či modré barvě je okrášlena červenými růžemi a nápisem „Be Our Guest“ podle slavné skladby z filmu. Ačkoliv se taktéž jedná o limitovanou edici, servírovací hrnec je v obou barvách na e-shopu stále dostupný za 280 dolarů, tedy v přepočtu za asi 6150 korun.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek