KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Nintendo chystá na trh cereálie s Mariem, které poslouží i hráčům

Do prodeje půjdou na americkém trhu už 11. prosince.

...

Herní společnost společně s firmou Kellogg‘s na trh příští týden uvede limitovanou edici cereálií s Mariem. Oblíbená postava z her společnosti Nintendo se naposledy objevila v kritiky i hráči chválených hrách Mario + Rabbids Kingdom Battle či Super Mario Odyssey. A právě s hrou Super Mario Oddysey jsou cereálie spojené.

Chutnou snídani totiž můžete spojit i s hrou, když součástí balení je funkce amiibo. Když ke krabici s cereáliemi na vyznačeném místě přiložíte svou konzoli Nintendo Switch s hrou Super Mario Odyssey, do hry se vám nahrají zlaté penízky či srdce.

„Spolupráce s Kellogg‘s je další vzrušující způsob, jak unikátně a kreativně expandovat značku Nintendo. Vždy se snažíme najít cestu, jak vytvořit úsměv na tváři všem lidem věkových kategorií a tohle je zábavný způsob, jak nastartovat svůj den,“ dodává za Nintendo Tom Prata.

Cereálie ve tvaru hvězdiček doplní chutné kousky marshmallows ve tvaru ikonek z her s Mariem a příchutí bobulí. Výhradně na americkém trhu půjdou do prodeje již 11. prosince.

Nintendo se s Kellogg‘s nespojuje poprvé. Již v minulosti do prodeje uvedli cereálie s Pokémony či Donkey Kongem.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek