KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Pobočka McDonald‘s na ruzyňském letišti skončila, nahradí ji KFC

Na pražském letišti Václava Havla si cestující namísto na hamburgerech již brzy pochutnají na smažených kuřatech.

...

Ve spojovací chodbě mezi Terminály 1 a 2 svůj provoz ukončila pobočka sítě restaurací s rychlým občerstvením McDonald‘s. Po deseti letech ji na základě konkurzu nahradí KFC, které zde bude provozovat společnost AmRest, pod kterou řetězec spadá. Slavnostní otevření pobočky proběhne 15. prosince.

„Máme velkou radost, že se naše 85. pobočka otevírá právě na letišti a věříme, že potěší jak cestující, tak i letištní zaměstnance,“ říká Libor Hubík, KFC Director pro ČR a Rakousko a dodává, že „v den otevření budou hostesky v rámci promoakce nabízet křidýlka Hot Wings zdarma“.

Letištní pobočka KFC bude otevřena od 7 do 22 hodin, zatímco provozní doba McDonald‘s byla od 7 do 21 hodin. KFC zároveň slibuje, že personál pobočky bude schopný se se zahraničními cestujícími domluvit kromě angličtiny i německy a rusky. 


Návratem na Letiště Praha KFC již brzy obsadí jedno z nejlukrativnějších míst v České republice...

(foto: Letiště Václava Havla Praha)

Ředitelka komunikace McDonald‘s dodává, že McDonald‘s z letiště neodešlo dobrovolně. „Letiště vypsalo tendr, který jsme bohužel nevyhráli.“. Ve výběrovém řízení hráli největší roli nabídková cena, podnikatelský záměr a kvalita poskytovaných služeb, přičemž nakonec rozhodla právě cena. Společnost AmRest tímto vítězstvím obsadí jedno z nejlukrativnějších míst v České republice.

KFC, které na českém trhu působí od roku 1994, přitom na letišti Praha Ruzyně nebude poprvé. Působilo zde již v letech 2006 - 2011 a několik let zde tudíž koexistovalo i s konkurenčním McDonald‘s. „Naším cílem je nabídnout cestujícím co nejširší nabídku v oblasti gastronomických služeb. Oba řetězce tedy rozhodně na letišti zastoupeny být mohou,“ uvedl pro server aktuálně.cz mluvčí Letiště Praha Roman Pacvoň.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek