KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

RECEPT: Zelené smoothie pro čistou pleť hollywoodské hvězdy

Ovocné a zeleninové koktejly jsou záležitostí spíše letních měsíců, ale i na podzim bychom měli myslet na dostatečný příjem vitamínů a dalších zdraví prospěšných látek nacházejících se v čerstvé zelenině a ovoci.

...

Díky oblíbeným smoothies naše tělo získá v jedné sklenici vše potřebné pro správné fungování a dost možná i více, než kdybychom stejné množství ovoce a zeleniny měli spořádat v tuhé podobě na talíři. I proto jsou smoothies kromě běžných smrtelníků oblíbené i u celebrit, které jimi nahrazují klidně i celá jídla.

Na recept na toto osvěžující smoothie přísahá Kelly LeVeque, známá výživová poradkyně, která se stravováním pomáhá například herečkám jako jsou Jessica Alba, Chelsea Handler nebo Emmy Rossum. A magazínu Well+Good právě Jessica Alba, známá z filmů jako Sin City – město hříchu či Machete, přiznala, že pro veškeré rady ohledně smoothies vždy chodí za Kelly LeVeque. Obzvláště pak, když má problémy s pletí.


Jessica Alba je známá pro své herecké schopnosti i zářivou pleť. Vděčí za ní mimo jiné výživové poradkyni Kelly LeVeque a jejím smoothies. 

Kelly LeVeque se právě na smoothies specializuje a snaží se jimi u svých klientek omezit tvorbu akné, nadýmání a dalších tělesných neduhů. Ve všech jejích receptech naleznete bílkoviny, tuky a vlákninu, díky nimž můžou koktejly sloužit jako plnohodnotná snídaně či svačina, která vás zasytí až do oběda nebo večeře. V tomto zeleném smoothie jsou navíc omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají s hydratací a vitamín B, který je skvělý na pleť.

Na zelené smoothie, které vám rozzáří pleť, budete potřebovat:

  • 1 odměrka vanilkového proteinu
  • ¼ avokáda
  • 2 lžíce chia semínek
  • šťáva z jednoho citronu
  • hrst listového špenátu
  • 1 menší salátová okurka
  • několik lístků máty
  • 2 hrnky neslazeného ořechového mléka (např. mandlové)

Vše společně důkladně rozmixujte v mixéru na smoothie a podávejte čerstvé v oblíbené sklenici. Dobrou chuť a na zdraví!

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek