KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Starbucks a zdravá strava. Taylor Swift promluvila o své dietě

Známá zpěvačka Taylor Swift v novém videoklipu předvedla bezchybnou postavu, které dosáhla osobitým způsobem stravování. Kromě zdravých jídel si ráda dopřává i dorty či kávu ze Starbucksu.

...

Zatímco mnoho dvacátníků den ještě stále začíná miskou cereálií s mlékem, Taylor Swift dává ke snídani přednost pohankovým palačinkám v americkém stylu (tzv. pancakes). Na těch si pochutnává především naslano, když si je dává s šunkou, smaženým vejcem a parmezánem. Magazínu Bon Appetit také přiznala, že každé ráno vypije sklenici pomerančového džusu. Kromě toho dodává, že u ní v lednici také vždycky najdete Colu Light a jemně nakrájenou šunku – s colou si prý „rozumí“ a šunku si ráda dává do sendvičů.

V nejnovějším hudebním klipu zpěvačka Taylor Swift předvedla bezchybnou postavu.

Magazínu WebMD zpěvačka před několika lety potvrdila, že většinu týdne se snaží stravovat zdravě. Jí hodně salátů, jogurtů, sendvičů a snaží se vyhýbat přebytečným cukrům v podobě slazených nápojů. O víkendu si ale ráda dopřeje. „Mám ráda „jídla na pohodu“,“ dodává. Proto si občas ráda zajde na bezlepkovou pizzu se sklenkou vína do vyhlášené newyorské restaurace L‘asso či na hutné cookies do pekařství Levain.

Ze sociálních sítí je patrné, že Taylor Swift je i zapálená pekařka. Svou kamarádku Lily Aldridge před pár lety k narozeninám překvapila čokoládovým dortem. A v minulosti zpěvačka na internetu sdílela i recept na její oblíbené kořeněné sušenky s polevou z vaječného likéru. Kromě toho také uznává slavnou šéfkuchařku Inu Garten, známou z pořadů na kanálu Food Network. Mezi její oblíbené recepty patří rybí filé pečené v hořčici.

When your girls serenade you for your Birthday
Příspěvek sdílený Lily Aldridge (@lilyaldridge),

Taylor Swift je mimo jiné i fanynkou zapečených sladkých brambor s cukrovou krustou a ráda si dopřeje i hrnek ochucené kávy. Mezi její oblíbené horké nápoje patří vanilkové latte s odtučněným mlékem ze Starbucksu i hit podzimu Pumpkin Spice Latte.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek