KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Vaření na cestách? Jamie Oliver má v kufru auta přepychovou kuchyň!

Slavný televizní šéfkuchař spojil síly se známou automobilkou a svůj rodinný vůz přeměnil na luxusně vybavenou pojízdnou kuchyni.

...

Známý britský šéfkuchař Jamie Oliver ve spolupráci s automobilkou Land Rover přeměnil rodinné SUV na téměř plně vybavenou kuchyň hodnou nejen malých bytů a garsonek. Kromě manželky a pěti dětí do ní s přehledem poskládá výsuvný otáčivý gril, pomalý hrnec, topinkovač, sporák, bylinkovou zahrádku a dokonce i funkční dřez. A na veškeré kuchařské úkony má navzdory očekávání i spoustu pracovního prostoru.

Spojením Jamieho Olivera a automobilky Land Rover vznikl luxusní "kuchyňomobil"...

Otevřením kufru vozu získáme hlavní pracovní plochu, dřez a sporák s dvěma vařiči. Po stranách automobilu zase objevíme bylinkovou zahrádku a přihrádku s kořením. A přímo při vaření navíc jistě oceníte i ve dveřích kufru zabudovaný dávkovač na olivový olej. Jak jinak než extra panenský.

Po otevření kapoty získáte přístup k šikovně skrytému pomalému hrnci a vpředu auta si můžete v klidu ogrilovat klidně i celé kuře. A nebo dokonce vyrobit domácí těstoviny. Tam, kde byste normálně hledali řadící páku pak naleznete topinkovač s roztomilým úložným prostorem na džemy. Kempování a vaření na cestách už zkrátka nikdy nebude jako dřív.

Jamie Oliver prezentoval svůj unikátní vůz i v pořadu Good Morning Britain.

Pro běžné smrtelníky je však vůz samozřejmě jen hodně vzdálenou představou toho, jak hodovat na cestách. Takto upravený Land Rover Discovery má Jamie Oliver jako jediný na světě, i když v propagačních videích sám dodává, že podobné funkce by si v autech budoucnosti dokázal představit.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek