KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

VIDEO: Polonahý šéfkuchař je senzací YouTube

Ani ne třicetiletý Franco Noriega původem z Peru vlastní bistro v New Yorku a v rámci jeho propagace se rozhodl pro netradiční praktiky. Na svém YouTube kanálu vaří nahoře bez a ukázal se tak už i v televizi.

...

Původně závodní plavec a model pro slavné obchodní domy jako jsou Louis Vuitton, Hugo Boss či Calvin Klein, pochází z rodiny restauratérů. Jeho rodiče vlastní řetězec pekáren v Peru a sám Franco se svou sestrou již během studií otevřel dva podniky.

Když se však v roce 2007 přestěhoval z rodného Peru do New Yorku, jeho kroky nejprve vedly k práci modela, když ho objevil věhlasný módní fotograf Mario Testino. Noriega studoval i herectví, až v roce 2016 konečně otevřel na Lower East Side v New Yorku své první samostatné bistro Baby Brasa se zaměřením na peruánské pouliční jídlo. Nyní k původnímu bistru navíc otevřel ještě jednu pobočku ve West Willage.

Jako model se Noriega nestydí využít svého vzhledu a fanynky z celého světa z jeho vypracovaných břišních svalů šílí. Videorecepty na svém YouTube kanálu původně točil ve španělštině, ale poté, co si ho do show pozvala Ellen DeGeneres, přepnul na angličtinu.

Ačkoliv v jeho bistru naleznete hlavně pro Peru typické grilované kuře nebo hranolky z juky, v jeho videích na kanále Franco Cooks převažují zdravá a lehká jídla jako jsou hummus, chia pudding či shake se superfoods. Kromě The Ellen Show se šéfkuchař objevil i v show Wendy Williams či v pořadu Kuchyně kanálu Food Network. Jen na Instagramu má Noriega téměř půl milionu sledujících.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek