KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

VIDEO: Polonahý šéfkuchař je senzací YouTube

Ani ne třicetiletý Franco Noriega původem z Peru vlastní bistro v New Yorku a v rámci jeho propagace se rozhodl pro netradiční praktiky. Na svém YouTube kanálu vaří nahoře bez a ukázal se tak už i v televizi.

...

Původně závodní plavec a model pro slavné obchodní domy jako jsou Louis Vuitton, Hugo Boss či Calvin Klein, pochází z rodiny restauratérů. Jeho rodiče vlastní řetězec pekáren v Peru a sám Franco se svou sestrou již během studií otevřel dva podniky.

Když se však v roce 2007 přestěhoval z rodného Peru do New Yorku, jeho kroky nejprve vedly k práci modela, když ho objevil věhlasný módní fotograf Mario Testino. Noriega studoval i herectví, až v roce 2016 konečně otevřel na Lower East Side v New Yorku své první samostatné bistro Baby Brasa se zaměřením na peruánské pouliční jídlo. Nyní k původnímu bistru navíc otevřel ještě jednu pobočku ve West Willage.

Jako model se Noriega nestydí využít svého vzhledu a fanynky z celého světa z jeho vypracovaných břišních svalů šílí. Videorecepty na svém YouTube kanálu původně točil ve španělštině, ale poté, co si ho do show pozvala Ellen DeGeneres, přepnul na angličtinu.

Ačkoliv v jeho bistru naleznete hlavně pro Peru typické grilované kuře nebo hranolky z juky, v jeho videích na kanále Franco Cooks převažují zdravá a lehká jídla jako jsou hummus, chia pudding či shake se superfoods. Kromě The Ellen Show se šéfkuchař objevil i v show Wendy Williams či v pořadu Kuchyně kanálu Food Network. Jen na Instagramu má Noriega téměř půl milionu sledujících.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek