KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

Internetem koluje video, které má údajně obsahovat uniklé záběry nového iPhonu 8

Pouhý týden předtím, než firma Apple konečně odhalí svůj vysoce očekávaný iPhone 8, se na sociální síti Reddit objevilo video, které telefon údajně zachycuje.

...

Světem již měsíce kolují fámy o tom, jaký nový smartphone Applu bude. Proslýchá se například, že bude mít celoobrazovkový displej či 3D senzor pro rozpoznávání obličeje.

Krátké video podle všeho několik z těchto domněnek potvrzuje, když na něm lze vidět téměř bezrámečkový displej a virtuální domovské tlačítko.

Video společně s popiskem „Údajně iPhone 8 v provozu“ na Reddit tento týden nahrál uživatel s přezdívkou „horryshiet“. Lze na něm vidět, že na horní straně displeje je vyčleněný prostor pro přední kameru a reproduktor.

O jakých dalších funkcích se v souvislosti s novým iPhonem mluví, se můžete podívat zde:


Internetový portál o technologiích TechRadar však uvádí, že tento vyčleněný prostor v horní části displeje není symetrický, a mohlo by se tak jednat o falešné zařízení. Pravost videa zpochybnilo i několik uživatelů Redditu v připojené diskusi.

Jeden z uživatelů s přezdívkou „Randolm“ napsal: „Nevím, prostě nevěřím videu, které je… 1. Natočené po tmě… 2. Kde nelze vidět nic kromě obrazovky. Polovina záběrů je navíc rozmazaná… pokud to má být „uniklé video“, proč to rozmazávat?“

Další z uživatelů s přezdívkou „DreadnaughtHamster“ pak uvedl, že by se mohlo jednat o počítačovou animaci jako u filmů (CGI): „Rozmazání CGI produktů umožňuje lépe skrýt chyby. Proto lze u tolika filmů s širokými záběry scén z bitev všude vidět takový CGI prach. Rozmazání způsobuje něco podobného.“

Svůj obrázek si nyní můžete udělat i vy:

Apple nedávno konečně potvrdil, že nový iPhone bude oficiálně představen 12. září v Divadle Steva Jobse, které se nachází uvnitř nově zrekonstruovaného sídla tohoto technologického giganta.

Už příští úterý se tedy dozvíme, které z těchto fám a domněnek byly pravdivé, a které byly pouhým produktem bulváru.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek