KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

Luxus nové dimenze: Dubajské plovoucí vily budou v prodeji za 72 milionů Kč

Pro ty, kterým už impozantní dubajské panorama nebo umělé ostrovy ve tvaru palmy nepřijdou dostatečně exotické, připravila tato metropole Spojených arabských emirátů luxusní novinku. Jedná se o prosklené plovoucí vily, které nabídnou výhled na to, co se děje nejen nad hladinou Perského zálivu, ale i pod ní. 

...

Vily budou mít tři poschodí

Nová mořská osada o rozloze 371 metrů čtverečných se bude nacházet poblíž uměle vytvořených ostrovů World Islands, přičemž slibuje panoramatický výhled na podmořský život Perského zálivu. První vily Floating Seahorse byly odhaleny už v loňském roce, nová obydlí Signature Edition v hodnotě 72 milionů Kč budou vylepšením pro ty, kteří se zde chtějí ubytovat i s celou rodinou.  


Vily nabídnou výhled na podmořský život Perského zálivu


Plovoucí domy budou mít tři patra

Nové plovoucí vily mají tři poschodí a čtyři plochy pro spaní, které mohou být upraveny dle přání a rozmarů budoucích majitelů. Jedno podlaží je zcela ponořené pod vodou a představuje hlavní ložnici a zábavní místnost s výhledem do „zahrady korálových útesů.“


Obytné prostory v úrovni pod hladinou moře budou mít rozlohu 80 metrů čtverečných, přičemž okolní korálová zahrada bude mít rozlohu kolem 55 metrů čtverečných.


Nové vily budou vhodné i pro rodiny s dětmi


Dubaj má v plánu postavit až 125 nových plovoucích obydlí

Cena plovoucích vil se bude pohybovat zhruba od 62 do 72 milionů Kč a budou zakotveny poblíž ostrova nazvaného St Petersburg, který má tvar srdce.


Do roku 2018 by zde mělo vyrůst až 125 těchto luxusních plovoucích obydlí. Vily Seahorse jsou součástí velkého projektu, který probíhá už 15 let. Výstavba umělých ostrovů World Islands, které ilustrují mapu světa, začala v roce 2003. Ostrovy se nacházejí přibližně 2,5 kilometrů od pobřeží.


Plovoucí vily nabídnou překrásný výhled na panorama DubajeVýstavba vil je součástí 15 let trvajícího projektu


300 umělých ostrovů bylo určeno k posílení dubajského trhu s nemovitostmi pro bohaté zahraniční investory. Po globální finanční krizi z roku 2008 se však projekt zastavil a všechny ostrovy, kromě pár výjimek, zůstávají nedokončené.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek