KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

VIDEO: Bazén s nejkrásnějším výhledem na světě? Turista natočil svůj pobyt v luxusním řeckém hotelu

Mít soukromý bazének je jedna věc, bazén s takovým výhledem je však úplně jiný příběh.

...

Když se izraelský turista Oded David ubytoval v hotelu Dana Villas v řeckém městě Firostefani, byl naprosto ohromen bazénem ve svém pokoji, který skýtal neuvěřitelný výhled.

Video, které David nahrál na YouTube, zachycuje, jak v plavkách prochází koupelnou, ze které dveřmi vstoupí do tunelu s vodou, který ho dovede do venkovní části bazénu, kde ho čeká dechberoucí západ slunce.


Od konce září, kdy David video na YouTube nahrál, ho zhlédlo již více než 135 000 lidí.

Ceny pokojů podobných jako ten, ve kterém David pobýval, se v hotelu Dana Villas pohybují kolem 15 000 Kč za noc. Nachází se v nich extra velká manželská postel, venkovní bazén s výhledem a vířivky. K bazénu se hosté dostanou soukromým tunelem, jehož vchod je umístěn přímo v jejich pokoji.


Hotel Dana Villas Davida podle všeho naprosto uchvátil. Další fotografie a krátká videa z rezortu zachycují, jak obdivuje výhledy na moře a zapáleně se pouští do plných talířů s vábnými řeckými pokrmy.

Uznává však, že za takový luxus je třeba si připlatit. Na svůj Facebook napsal: „Nejlepší věci v životě jsou zadarmo. Ty druhé nejlepší jsou ale velmi drahé.“

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek