KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

VIDEO: Okamžik, kdy starší muž něžně češe vlasy své nemocné ženě, dojímá svět

Pohled na manželský pár, který spolu strávil desítky let společného života a stojí při sobě ve zdraví i v nemoci, obletěl svět. Ve videu je vidět starší muž z USA, jak něžně češe vlasy své nemocné ženě, která sedí na nemocničním lůžku. 

...

Muž uvedl, že svou ženu češe vůbec poprvé

Na záběrech je starší pár, který byl zachycen během dojemného intimního okamžiku. Muž stojí vedle své nemocné ženy a něžně ji češe ve vlasech. Podotýká, že tohle dříve dělala ona pro něj a nyní se role obracejí a on jí její něžnosti může vrátit.

„Česávala jsi mi vlasy, ale já nikdy před tím nečesal ty tvoje, Nellie,“ říká muž, když pročesává krátké vlasy své celoživotní družky. „To je poprvé, víte?“ říká směrem na kameru. Starší žena sedí na lůžku a má zavřené oči, ale zdá se, že je jí příjemně.


„Vypadá má žena lépe?“ zeptal se muž

Zatímco muž drží hřeben v jedné ruce, druhou rukou její jemné vlasy pečlivě a něžně urovnává. V jedné chvíli se muž zeptá osoby, která záběry natáčela, zda jeho žena vypadá lépe. Kameraman odpoví, že ano.

Pečující manžel se následně své ženy ptá, zda ji příliš netahá, aby jí hřebenem neublížil. V reakci na to Nellie slabě zavrtí hlavou, že ne. Muž tedy pokračuje v něžném česání a při tom vypráví vtipné historky o svém otci. Video si získalo tisíce fanoušků po celém světě. 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek