KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

Žena nalezla léta ztracený snubní prsten na mrkvi ze své zahrady

Žena z Kanady, která před 13 lety ztratila svůj snubní prsten s diamanty, zažila velké překvapení, když se její prsten objevil velmi nečekaným způsobem na její zahrádce.

...

84letá Mary Gramsová byla velmi smutná, když prsten v roce 2004 ztratila při vytrhávání plevele na rodinné farmě v Albertě. Nicméně ztrátu prstenu udržovala v tajnosti před všemi blízkými kromě svého syna po více než 10 let.

V pondělí její tajemství, a také prsten, objevila také její snacha, když ze země vytáhla poněkud zdeformovanou mrkev. Mrkev přímo prorostla prstenem, a umožnila tak, aby po letech strávených v hlíně opět spatřil světlo světa.

Gramsová se o ztrátě prstenu styděla povědět svému manželovi, ale vše řekla svému synovi. Poté si koupila o něco levnější náhradní prsten a žila dále, jako by se nic nestalo. „Možná jsem udělala špatnou věc, ale to se tak bojíte to někomu říct,“ řekla.


Její tajemství se jí dařilo uchovat až do pondělí, kdy se její snacha Colleen Daleyová rozhodla, že by si k večeři dala nějakou zeleninu.

Daleyová, která nyní žije na farmě, kde Gramsová dříve žila a pracovala, šla do zahrady, aby si nasbírala několik mrkví. A světe div se, když poté omývala jednu z nich, objevila na ní prsten. Její manžel ihned věděl, komu musí patřit, a zavolal své matce.

Když se Gramsová ohlíží zpět, přeje si, aby tehdy o ztrátě prstenu řekla manželovi, který zemřel před 5 lety. „Byl to vtipálek a pravděpodobně by mu celá tato situace přišla velmi vtipná,“ řekla.

Nyní když má prsten zpět Gramsová řekla, že si bude dávat větší pozor. „Když půjdu ven nebo něco, dám ho na bezpečné místo. To jsem měla udělat i tehdy,“ řekla.

Nejedná se o první případ, kdy někdo našel svůj ztracený prsten na mrkvi. V roce 2011 našla žena ze Švédska svůj snubní prsten 16 let poté, co ho ztratila.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek