KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kaleidoskop

Žena se změnila k nepoznání. Stačila jediná věta jejího muže

Nadváha je problém, který trápí mnoho žen. Jsou zvyklé na to, že se setkávají s pohledy ostatních, ale opravdu zabolí, když je soudí a vysmívají se jim jejich nejbližší, obzvlášť partneři. Taková situace potkala 34letou Betsy Ayalu. 

...

Příběh Betsy Ayalu

Roku 2013 se Betsy narodila dcerka Isabella. Radost jí ale kazil fakt, že během těhotenství její váha dosáhla celých 119 kilogramů. Poporodní deprese řešila mladá maminka jídlem. Manžel jí stále tvrdil, že vypadá normálně a někdy jí dokonce sám chystal jídlo.


Zvrat přišel šest měsíců po narození dcery. Tehdy zjistila, že ji její manžel podvádí se svou kolegyní. Tehdy si Betsy myslela, že tím pro ni život skončil.

„Přečetla jsem si jednu zprávu na jeho Facebookovém účtu, kde o mně mluvil jako o tlusté krávě a házel na mně tu nejhorší špínu. Svět se mi zhroutil.“


Ale Betsy se nevzdala a nepodlehla zoufalství. Místo toho se postavila svým problémům čelem a rozhodla se od základu změnit celý svůj život. S manželem se rozvedla a začala na sobě pracovat: začala cvičit, zapsala se na kurz tance, chodila do posilovny 6 dní v týdnu. Začala držet dietu.


Odměnou za veškeré úsilí bylo, že Betsy shodila celých 46 kilogramů! V současné chvíli je z Betsy štíhlá a velmi atraktivní žena. S cvičením ale nepřestává. Baví ji. Nyní říká, že manželova nevěra pro ni byla požehnáním. Nebýt jí, nikdy by svůj život nezměnila. 


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek