KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Taylor Swift je megahvězda, nové album se drží na špičce žebříčků i druhý týden

Adele již není jedinou zpěvačkou, které se za poslední dva roky podařilo zůstat v žebříčku Billboard 200 na špičce ve dvou po sobě jdoucích týdnech. Nyní se k ní připojila i Taylor Swift, kterou do síně slávy uvedlo nové album Reputation.

...

Přes 1 milion prodaných desek v jediném týdnu

Reputation se ostatně daří i v dalších statistikách. Jedná se o první album, které se udrželo na špičce v po sobě jdoucích týdnech od Jay-Zho novinky 4:44. Celkově se pak jedná o páté album mladé zpěvačky, které se umístilo na první příčce hudebního žebříčku. Reputation Swift rovněž přihrálo titul zpěvačky, jejíž alba překročila v prodejích 1 milion kusů za jediný týden již čtyřikrát.

Prodeje nepochybně těží i z rozhodnutí neuvést album na většině streamovacích služeb, které zpravidla nabízí jen již dříve zveřejněné singly, které samy o sobě rovněž lámaly rekordy v posleších i prodejích.

Očekává se, že velký zájem bude i o koncertní šňůru, kterou Taylor Swift chystá na příští rok po Spojených státech. Celou tour odstartuje již 8. května v Arizoně, aby skončila o pět měsíců později na stadionu v texaském Arlingtonu. Být zpěvaččiným účetním, je nepochybně radost.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek