KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Zklamání odpůrců Trumpa: Moderátorka Oprah se na prezidentskou kandidaturu necítí

Americká moderátorka Oprah Winfrey, která patří mezi nejbohatší osobnosti na světě, zklamala své příznivce, když prohlásila, že na prezidentskou funkci nemá potřebné geny.

...

Oprah vs. Trump?

Mnozí spekulovali, že se Oprah Winfrey může stát demokratickou kandidátkou v prezidentských volbách v roce 2020. Slavná moderátorka, která ve své věhlasné talk show řeší důležitá lidská a společenská témata, by se tak postavila současnému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Winfrey, která nadchla řadu diváků i hollywoodských hvězd silným proslovem na podporu hnutí #MeToo během letošních Zlatých glóbů, se však pro magazín InStyle vyjádřila, že nemá pro funkci světového lídra buňky.

„Vždy jsem se cítila velmi jistě a sebevědomě v tom, že vím, co mohu a nemohu dělat. A toto není nic, co by mě doopravdy zajímalo,“ řekla v rozhovoru.

Trump si věří

Donald Trump na možnost kandidatury slavné moderátorky reagoval tak, že by jejich souboj byl „zábava“. A dodal, že by Oprah jistě porazil.

Oprah je ve Spojených státech opravdovou ikonou. Během let se kromě moderování vlastního pořadu věnovala hraní ve filmech, vydávání vlastního časopisu a provozu vlastní kabelové televize. Dodnes patří mezi nejbohatší a nejvlivnější osobnosti na planetě.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek