KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

16 skvělých seriálů, které zhlédnete během 3 dnů

Někdy to jediné, po čem toužíme, je vrátit se domů, uvařit si čaj, zachumlat se do deky, odpočívat a dívat se přitom na nějaký dobrý seriál. Pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas u nekonečných seriálů, máme seznam těch seriálů, které je možné shlédnout během pouhých 3 dnů.

...

American Crime Story

American Crime Story, 2016 — dosud

10 epizod

Každá série vypráví o známých zločinech, ke kterým v Americe skutečně došlo. Série na sebe dějově nenavazují, takže můžete se sledováním přestat kdykoli.

První série vypráví komplikovaný příběh o americkém fotbalistovi O. J. Simpsonovi, který byl obviněn z dvojité vraždy své exmanželky a jejího přítele. Seriál nechává na vás, zda v jeho vinu uvěříte anebo ne. V druhé sérii diváky čeká vražda módní ikony Gianniho Versace


imdb

This Is Us

This Is Us, 2016 — dosud

24 epizod

Seriál This Is Us (To jsme my) uvítají všichni, kteří jsou unavení fantastickými, kriminálními a složitými příběhy. U rodinného dramatu si odpočinou ženy i muži. Nechybí tu ani humor, ačkoli nejde o prvoplánovou komedii.


imdb

Red Band Society

Red Band Society, 2014–2015

13 epizod

Příběh o skupině mladých lidí, kteří se poznali pod střechou nemocnice. Všichni trpí vážnými onemocněními a chápou, že každý den může být jejich posledním. Přesto se snaží žít normálním životem, baví se, zamilovávají se, pomáhají si v těžkých chvílích a radují se z těch veselých. Upřímné a dojemné drama, které zasáhne každého.


imdb

Pátý

The Five, 2016

10 epizod

Když jim bylo 12, byli hrubí na 5letého bratra jednoho z nich, ten utekl a už se nevrátil domů. Po té události se děti přestaly stýkat. O 20 let později je ale na místě jedné vraždy nalezeno DNA ztraceného chlapce. Takže je stále naživu! Čtyři přátelé se dávají znovu dohromady, aby záhadu vyřešili a chlapce vypátrali.

Tajemný příběh plný záhad a epických scén.


redproductioncompany

K smrti trapný

I’m Dying Up Here, 2017 - dosud

10 epizod

Seriál vypráví o životě stand-up komiků ze 70. let. Každý sní o slávě, televizi a bohatství, ale jen málokomu se poštěstí prorazit. Majitel klubu za vystoupení mladým lidem ani neplatí. Ti doufají, že si jich všimnou producenti, kteří do klubu chodí „lovit“ talenty.

Drama nám připomíná, že ať už je život jakkoli těžký, nikdy nesmíme ztrácet smysl pro humor.


pro-labs.imdb

Speechless

Speechless, 2016 — dosud

30 epizod

Seriál o rodině, která se stará o dítě se zdravotním postižením. Rodina cestuje po celé zemi a hledá ideální školu, ve které by se jejich chlapec cítil dobře. Matka se zcela obětuje svému synovi, ale přitom zapomíná na všechny ostatní. Pointa spočívá v tom, že na dítě rodina nahlíží jako na „postiženého“ a ne jako na osobu, která chce žít svůj vlastní život.


imdb

The OA

The OA, 2016 — dosud

10 epizod

Hlavní postava seriálu se po 7 letech vrací domů. Nikdo neví, co s ní během těchto 7 let bylo a ona sama nic neřekne. To nejzvláštnější je, že dívka byla před zmizením slepá – ale po svém návratu vidí.

Vynikající mysteriózní drama, které si vychutnáte.


netflix

The Hour

The Hour, 2011–2012

12 epizod

Báječný anglický seriál o členech BBC, o svobodě a hrdinství. Novináři si musí zvolit, zda říkat pravdu anebo chránit své životy a kariéry.


bbcamerica

Sedmilhářky

Big Little Lies, 2017

7 epizod

Na charitativním plese dojde k vraždě. Nikdo neví nejen to, kdo je vrah, ale ani, kdo je oběť.

Děj přeskočí o pět let nazpět a seznámí nás s životem pěti rodin, které mají s tragickou událostí něco společného.

Realistické drama, které zhltnete za pár dní.


pro-labs.imdb

Rellik

Rellik, 2017 — dosud

6 epizod

Příběh o sériovém vrahovi, jehož příběh je vyprávěn atypicky. Nejprve se dozvíme jeho jméno. Cílem vyprávění pak je odhalit příčiny, které vedly ke spáchání řady vražd.

Zajímavý seriál, který nás udržuje v napětí až do konce.


© BBC Television Centre

Vinyl

Vinyl, 2016

10 epizod

Hudební drama vypráví o vedoucím nahrávacího studia, který se snaží udržet svůj podnik nad vodou. Seriál potěší každého, kdo se chce podívat do zákulisí koncertů 70. let, kdo rád poslouchá Punk Rock nebo se rád dívá na krásné ženy.


imdb

Mr. Mercedes

Mr. Mercedes, 2017 — dosud

10 epizod

Detektiv odchází do důchodu, je však pronásledován jedním případem, který se mu nikdy nepodařilo rozlousknout. Jde o případ, kdy jakýsi maniak najel svým mercedesem do 16 lidí. Zločinec ještě neskončil. Připravuje další zločin a hraje si s detektivem na kočku a na myš.


pro-labs.imdb

GLOW

GLOW, 2017 — dosud

10 epizod

Příběh o dívce, která se v zoufalém pokusu o seberealizaci rozhodne hrát v seriálu o ženských zápasnicích. Ocitá se ve světě showbyznysu, luxusu a bohatství.

Zajímavý seriál, v němž je místo pro humor i tragédii.


netflix

Naše ZOO

Our Zoo, 2014

6 epizod

Hlavní hrdina si nejprve domů odvede velblouda. Pak papouška a opičku. Vyvstane otázka, co si má rodina se všemi těmi zvířaty počít? Rozhodnou se otevřít vlastní ZOO. Nebude to ale ledajaká ZOO. Tady mají mít zvířata volnost, mají se cítit svobodně a šťastně.

Ne všichni obyvatelé města ale nápad se ZOO vítají. Někteří dělají vše pro to, aby ZOO přestala existovat.

Seriál, jehož příběh je založen na skutečných událostech.


bbc.co.uk

Sneaky Pete

Sneaky Pete, 2015 — dosud

10 epizod

Mladý vězeň opouští vězení a rozhodne se převzít identitu svého spoluvězně - Petea. Neukradne svému bývalému spolubydlícímu pouze jméno, ale i jeho život. Přichází do rodiny, kterou skutečný Pete neviděl už 20 let a okamžitě se stává součastí rodiny. Postupně hrdina zjišťuje, co je to skutečná rodina a nachází dokonce lásku. Jenže minulost je mu v patách a hrozí, že hrdina přijde o vše, co získal, a na čem mu záleží.


google

Pokoj 104

Room 104, 2017 — dosud

12 epizod

Celý seriál se odehrává v jednom motelovém pokoji. Je to asi to vůbec nejsmutnější místo, jaké si dokážete představit – přesto právě tady narazíte na věci legrační, smutné, zvláštní a někdy i děsivé.

Neobyčejný příběh, který se bude líbit každému.


pro-labs.imdb

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek