KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Afroameričané mají svůj komiksový velkofilm. Představuje se vymakaný Black Panther

Po prvním vydařeném velkofilmu s ženskou hrdinkou v hlavní roli přichází na řadu i afroameričané, pro které komiksový gigant Marvel chystá adaptaci populárního Black Panthera. Král fiktivní Wakandy však láká i mimo etnické kořeny.

...

Návrat krále

Marvelovský komiksový seriál pokračuje. Než však dojde na velkolepé zakončení několikaletého úsilí složit dohromady mozaiku ústící do velkolepé bitvy v Avengers: Infinity War, představí úspěšné studio dalšího méně známého hrdinu Black Panthera

Příběh diváky zavede do fiktivní země Wakanda, ve které se skupina teroristů pokusí narušit stabilitu, aby dostala patřičně do nosu. V hlavní roli se objeví Chadwick Boseman, který kostým  Black Panthera oblékl již ve snímku Captain America: Občanská válka

Spolu s Bosemanem se představí i široké afroamerické obsazení, v němž nebude chybět ani legendární Forest Whitaker. Hlavního padoucha ztvární talentovaný Michael B. Jordan a na obou stranách barikády budou přicmrndávat Martin Freeman a motion capture technologie zbavený Andy Serkis. 

Black Panthera přivede do kin režisér výtečného balboovského dramatu Creed Ryan Coogler. Film vstoupí do kin 15. února 2018.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek