KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Blade Runner 2049 je mistrovské dílo, tvrdí první diváci z řad kritiků

Těšíte se na návrat kultovního sci-fi Blade Runner? Pokračování, které vrátí na plátno replikanty v hlavní roli s Ryanem Goslingem, měli již možnost vidět zahraniční kritici a tvrdí, že se jedná o mistrovské dílo žánru!

...

„Dobré zprávy! Blade Runner 2049 je skvělé pokračování a rozšíření originálu,“ napsal na svůj Twitter redaktor britského Guardianu Jordan Hoffman. A nezůstává v nadšení osamocen. Někteří recenzenti se dokonce předhání v superlativech.

„Blade Runner 2049 je mistrovské dílo sci-fi. Ten druh hlubokého žánrového filmu, který už často nevídáme. Vizuálně neskutečné, absolutní fantazie,“ hýří nadšením Erik Davis ze server Fandango.

„Všichni se pokloňte Denisi Villeneuveovi. Dokázal nemožné a doručil obrovský home run s Blade Runnerem 2049. Miluju to,“ potvrzuje předchozí reakce i Steven Weintraub ze serveru Collider.


Premiéra již za týden

Blade Runner 2049 vstoupí do českých kin již 5. října. Očekávaný sci-fi snímek naváže na adaptaci novely Philipa K. Dicka z roku 1982, ve které zazářil Harrison Ford.

V novém filmu se Ford znovu objeví jako Rick Deckard, po němž zahájí pátrání nový Blade Runner Ryan Gosling, jenž odhalí tajemství, které může rozvrátit futuristickou společnost. Řada recenzentů se přitom shoduje, že film v upoutávkách prozradil jen velmi málo a to nejlepší si nechal až do kin.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek