KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Britský punker „deportován za napodobování Donalda Trumpa“

Britský zpěvák Peter Bywaters z kapely Peter & Test Tube Babies tvrdí, že byl zadržen po příjezdu do USA a následně deportován za zesměšňování současného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

...

Šestihodinový výslech kvůli převleku

Bywaters tvrdí, že byl ihned po příjezdu do Spojených států zadržen ochrankou, která ho vyslýchala dlouhých 6 hodin, přičemž mu ukazovala fotografie, na nichž je Bywaters oblečený jako Trump na loňském koncertním turné v Německu.

„Byl jsem tam jen 30 vteřin, když mi ukázali obrazovku a zeptali jste, zda na ní jsem já. Od té chvíle šlo vše od desíti k pěti. O šest hodin později mě násilím odvedli do letadla,“ říká zpěvák, který o Trumpově zákazu informoval na Instagramu.

Trest pouze pro zpěváka

Bywatersovi měl být rovněž zadržen telefon a pas, měl být odebrán vzorek DNA a ochranka měla rovněž pořídit jeho fotografii a donutit ho k oficiálnímu stanovisku předtím, než ho odvedla do letadla.

Telefon a pas měl být Bywatersovi vrácen až po 11 hodinách letu zpět do Velké Británie, během něhož mu byl rovněž odpírán palubní alkohol.

„Očekávám, že na konci roku budu stále zpěvákem Peter & Test Tube Babies. Bude však Trump stále prezidentem na konci tohoto léta? Americké turné nebo festival se každopádně již nikdy neuskuteční,“ komentoval svůj vztah k USA rozlícený zpěvák.

Zbytek kapely se do Spojených států dostal a za pomoci náhradních zpěváků odehrál punkový festival v Orange County v Kalifornii. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek