KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Craig znovu Bondem? Producenti měli hvězdu akční série přesvědčit k pokračování

Daniel Craig sice před pár měsíci tvrdil, že by si Bonda zopakoval pouze kvůli penězům a že by si raději podřezal žíly, než aby dobrovolně oblékl drahý špiónský oblek. Nakonec by se však měl znovu postavit před kameru. 

...

Bond tvář měnit nebude

Zprávu o návratu Craiga do role špióna s označením 007 přinesl deník The Mirror, který tvrdí, že je Craig připraven podepsat smlouvu na svůj pátý film v akční sérii. Před časem se přitom mluvilo o tom, že producenti chtějí herce rovnou na dva další filmy a nabídli mu za ně astronomickou sumu 120 milionů dolarů. 

Daniel Craig zaujal novináře i fanoušky série svými nevrlými tvrzením při propagační tour předchozího bondovského snímku Spectre, kdy tvrdil, že by si raději podřezal žíly, než aby se vrátil před kameru. Rovněž se několikrát opřel do ideologie bondovské postavy, kterou označil za odporně šovinistickou. 


Měsíce se tudíž spekulovalo o Craigově nástupci, když žhavými kandidáty byli herci Idris Elba, Tom Hardy či Tom Hiddleston. Producentka série Barbara Broccoli  však trvala vždy na tom, že do role chce pouze a jedině Craiga.

Píseň opět od Adele?

Podle The Mirror se rovněž jedná o znovuangažování zpěvačky Adele pro úvodní píseň filmu. Ostatně její poslední spolupráce s bondovskými producenty dala vzniknout jednomu z nejpopulárnějších songů v sérii Skyfall, jenž zpěvačce vynesl ocenění na Brit Awards, Grammy Awards i Zlatých Glóbech.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek