KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Další obvinění pro Spaceyho: Měl obtěžovat i norského královského zetě

Dnes již bývalý zeť norského krále Haralda se v přenosu rádia P4 přiznal, že byl hollywoodským hercem Kevinem Spaceym obtěžovaný po slavnostním koncertu na počest předávání Nobelovy ceny míru.

...

Ari Behn, jenž byl ženatý s dcerou krále Haralda Marthou Louise v letech 2002 až 2016, popsal podrobně nevhodnost Spaceyho chování z roku 2007. „Jsem velmi štědrý člověk, ale tohle bylo i na mě trochu příliš,“ začal své vzpomínky na setkání se Spaceym během recepce po skončení koncertu.

„Dobře jsme se bavili, seděl totiž vedle mě. Po pěti minutách řekl, zda bych s ním nešel ven na cigaretu. Poté zajel rukou pod stůl a sáhl mi do rozkroku,“ pokračoval bývalý člen královské rodiny.

„Řekl jsem, že možná příště. Tehdy jsem měl tmavé vlasy, byl jsem o deset let mladší, přesně jeho typ,“ popsal Behn, proč měl Spacey o královského zetě projevit zájem.


Minulý měsíc obdrželo divadlo Old Vic, v němž Spacey vystupoval, 20 osobních svědectví o Spaceyho nevhodném chování v době, kdy byl uměleckým ředitelem.

Série obvinění začala poté, co herec Anthony Rapp veřejně osočil Spaceyho z pokusu o zneužití z doby před 31 lety, kdy bylo zmíněnému herci pouhých 14 let. Tehdy měl být pozván ke Spaceymu na večírek, po němž měl slavnější herec na mladého chlapce nalehnout. Spacey následně oznámil, že je gay.

Spacey aktuálně podstupuje léčebnou kůru v luxusním americkém resortu zaměřujícím se na sexuální závislost. Vznesená obvinění doposud pro herce znamenala konec v seriálu Domek z karet, který skončí pouze za účasti herečky Robin Wright, Rovněž byly přetočeny veškeré Spaceyho scény ve filmu Ridleyho Scotta Všechny prachy světa, kde ho nahradil Christopher Plummer.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek