KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Do kina za 60 Kč! Multiplexy chystají další levnou neděli

Řetězce multikin Cinestar, Premiere Cinemas a Cinema City si pro návštěvníky připravily další slevovou akci, která za cenu jedné běžné vstupenky dovolí návštěvu i tří celovečerních filmů. Levná neděle startuje 23. dubna.

...

Levněji pro majitele klubových karet

Nejlevnější bude filmová neděle pro majitele klubových karet zmíněných multiplexů. Ti dají za 2D film pouze 60 Kč a za 3D film rovnou stokorunu. Ti, kteří klubové karty nevlastní, si ke každému typu vstupenky připlatí 20 Kč. 2D film tudíž pro nečleny vyjde na 80 Kč a 3D film na 120 Kč. 

Každý z multiplexů přistupuje k akci Levná neděle po svém, což pro návštěvníky znamená například příplatek za projekci ve formátu Dolby Atmos (30 Kč), případně různě zvýhodněné občerstvení. 

Bohatá žánrová všehochuť

Levná neděle se příhodně trefila do období, kdy jsou kina plná zajímavých titulů všech žánrů. Rodiny s dětmi jistě uvítají projekce nových Šmoulů či taktéž animovaného Mimi šéfa. Pro fanoušky dokumentů je přichystané pokračování slavného Putování tučňáků. A na své si přijdou i fanoušci českých filmů, kteří budou moci ve vybraných kinech vidět novinku Bohdana Slámy Bába z ledu, anebo rekordně oceňovaného Masaryka


Fanoušci bizarnějších filmových látek mohou zaskočit na reimaginaci Strážců vesmíru či ruské Ochránce, v nichž Moskvu chrání medvěd s rotačním kulometem. Citlivější duše jistě potěší povedená hraná verze Krásky a zvířete či druhoválečné drama Úkryt v Zoo

Povinnou návštěvou by měl být snímek Ztracené město Z, který je recenzemi označován za novodobou dobrodružnou klasiku. A pak je tu Rychle a zběsile či Kong: Ostrov lebek, které fanouškům blockbusterů vlijí krev do žil. 

Autor: Petr Semecký

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek