KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Ed Sheeran se objevil ve Hře o trůny, tvrdá reakce diváků ho donutila opustit Twitter

Ani ne měsíc poté, co Ed Sheeran oznámil, že přestává aktivně působit na Twitteru a číst komentáře svých fanoušků, vzbudil mladý zpěvák další rozruch. Tentokrát schytal kritiku za své vystoupení ve Hře o trůny, které podle mnohých nebylo moc nenápadné a zavánělo osobní propagací.

...

Miniroličky v seriálovém hitu Hra o trůny nejsou žádnou novinkou. V minulosti v seriálu vystoupil například bubeník Coldplay Will Champion, anebo člen Snow Patrol Gary Lightbody. Na rozdíl od nich se však Ed Sheeran objevil v méně zamaskované roli, což řadu diváků značně rušilo během sledování. Svou nevoli tradičně vyjádřili na Twitteru, kde Sheeran již tři týdny příliš aktivní není kvůli osobním urážkám na svou adresu

"Ok, už jsme dávno za knihami a máme kreativní kontrolu. Koncept: Ed Sheeran táboří v lese a zpívá písničku," komentuje na sociální síti divák Kyle Ethan. O moc lépe Sheerana nehodnotí Zack Jones: "Pokud Arya Eda Sheerana nezapálí, vrátí se jako bílý chodec a bude hrát na Westeros Glastonbury tisíc let."

Že si Sheeran na seriálu dělá promo naznačuje Zach Goins: "Arya: To je pěkná píseň. Ed Sheeran: Ta je nová... z mého nového alba Divide, které je právě teď v obchodech!!!". 

Sheeran další urážky na sociální síti nesnesl a zareagoval dosti brutálně, když svůj Twitterový účet smazal. Nyní je účet znovu v provozu, je však otázkou, jak aktivně na něm bude zpěvák působit. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek