KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Handicapovaný atlet a odsouzený vrah Pistorius dostane vlastní film. Podívejte se na trailer

V listopadu letošního roku bude mít v USA premiéru nový životopisný film o Oscaru Pistoriovi, bývalém úspěšném jihoafrickém sprinterovi. Snímek však bude inspirován zejména tragickými událostmi z roku 2013, při nichž Pistorius na den sv. Valentýna úmyslně zastřelil svou přítelkyni Reevu Steenkampovou. Kritici, kteří již biografii viděli, však z filmu příliš nadšení nejsou. 

...

Ani na sociálních sítích zatím upoutávka na snímek, jehož celý název zní Oscar Pistorius: Blade Runner Killer, příliš pozitivních reakcí nezískala. Objevují se dokonce i názory, že označení odpad je pro zobrazený materiál zcela „nedostačující“.

„Právě jsem viděl trailer… Vypadá to jako studentské cvičení. Nebo jako blbost, chcete-li,“ napsal na svůj Twitter Edward Swardt z JAR.

Za filmem stojí americká televizní společnost Lifetime. Beznohého sprintera Oscara Pistoria si zahrál Andreas Damm, taktéž Jihoafričan. Pistoriovu přítelkyni, modelku a absolventku práv Reevu Steenkampovou ztvárnila německá modelka Toni Garrnová. Ta má za sebou spolupráci mimo jiné se značkami Calvin Klein nebo Victoria's Secret.

Americká filmová premiéra je naplánovaná na 11. listopadu 2017. V Česku zatím snímek nemá ohlášené datum premiéry.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek