KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Hvězda Star Wars si vystřelila z lovců podpisů. Mark Hamill se vydával za chromého

Představitel Luka Skywalkera sice není nejmladší, na pubertální vtípky ho však stále užije. Nejnověji si vystřelil z lovců podpisů, kteří ho naháněli uprostřed letiště. Jako převlek využil kolečkové křeslo.

...

Hamill se po příletu na newyorské Kennedyho letiště usadil do kolečkového křesla a předstíral, že není úplně při smyslech. Ani ti nejzarytější lovci podpisů, kteří bohužel nemají nic společného se skutečnými fanoušky, neboť hercovy podpisy ve velkém rozprodávají na aukčních serverech jako eBay, si nedovolili se k němu přiblížit.

Herec o celé akci později napsal na svůj Twitter, kde sdělil: „HA! Po příletu v 5 ráno jsem vyzkoušel starý trik s kolečkovým křeslem, abych se vyhnul lovcům autogramů, kteří mě a mou rodinu neustále nahání, aby zvýšili cenu svých předmětů, které pak vnutí OPRAVDOVÝM FANOUŠKŮM na eBayi.“


Hamillův vtípek ovšem pouze nepobavil. Někteří fanoušci a především bulvární reportéři začali spekulovat, zda „posledního Jedie“ netrápí zdravotní problémy. Deník Daily Mail totiž Hamillův výstup popsal tak, že Hamill vypadal opravdu vyčerpaně a „na konci s dechem“ předtím, než nasedl do připraveného vozu.

Pravdu ví jen sám herec. Podle jeho aktivity na sociálních sítích se však jeho výstup na letišti jeví skutečně pouze jako bodrý vtip.


Mark Hamill se po letišti proháněl na vozíčku a předstíral fyzickou slabost.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek