KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Justin Bieber ruší svou monumentální tour kvůli „nepředvídatelným okolnostem“

23letý zpěvák oznámil, že nedokončí svou více než rok trvající koncertní tour promující album Purpose z roku 2015. Bieber doposud v rámci tour odehrál více než 150 představení.

...

„Omlouvám se všem, kteří se cítí zklamaní nebo zrazení,“ komentoval Bieber pro magazín TMZ.com. Bieberovo rozhodnutí ukončit předčasně koncertní šňůru ovlivní 14 naplánovaných koncertů v Asii a Severní Americe.

Do konce turné zbývalo 14 termínů

Bieber zrušení koncertu omlouvá „nepředvídatelnými okolnostmi“, dále celou záležitost nekomentoval. Dodal jen, že „byl na turné dva roky. Těším se na odpočinek, relaxaci a jízdu na kole.“

Zpráva na Bieberově oficiální webové stránce zní: „Justin miluje své fanoušky a nesnáší, když je zklame. Je vděčný a poctěný, že mohl sdílet tuto zkušenost se svými kolegy ve více než 150 úspěšných představeních napříč šesti kontinenty. Nicméně po pečlivém zvážení se rozhodl, že v následujících termínech již nebude vystupovat. Veškeré vstupenky z neodehraných koncertů je možné vrátit na místě jejich nákupu.“

Bieber měl odehrát několik koncertů v USA, měl se však podívat i do Japonska, Hong Kongu, Filipín, Singapuru či Indonézie.

Oznámení o předčasném ukončení turné přišlo jen několik dní poté, co byl Bieberovi zakázán vstup do Číny, kvůli „nevhodnému chování“ a jen několik týdnů poté, co zpěvačka Adele rovněž předčasně ukončila koncertní turné kvůli poškozeným hlasivkám.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek