KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

​Justin Bieber utržil i přes zrušení turné 5,5 miliardy korun, teď si užívá dovolené

Přestože zpěvák Justin Bieber minulý měsíc oznámil, že neodehraje zbytek svého masivního turné Purpose World Tour, přišel si doposud na velmi slušné peníze. Prodeje vstupenek vystoupaly až na 5,5 miliardy korun.

...

Téměř 3 miliony prodaných vstupenek

Částku Bieber utržil napříč 16 měsíci, kdy odehrál 140 koncertů, které navštívily téměř 3 miliony jeho fanoušků. Částka samozřejmě nezahrnuje doprovodné produkty jako merchandising, které se na koncertech běžně prodávají a na nichž hudebníci primárně vydělávají.

Bieber minulý měsíc oznámil, že zbytek turné ruší kvůli „nepředvídatelným okolnostem“, které dále odmítl specifikovat. Mluvilo se však o nervovém vyčerpání a dalších zdravotních problémech, které zpěvákovi bránili v odehrání koncertů.


Foto: All Sport / Getty Images

Kanadský rodák po oznámení konce turné zmínil i své plány na dovolenou, která měla čítat „odpočinek a jízdu na kole“.

To, že Bieber opravdu relaxuje, dokládají aktuální fotky z golfového turnaje v Severní Karolíně, kde se po dlouhé době vysmátý zpěvák baví s profesionálními golfisty během probíhající PGA tour.

Jeho manager Scooter Braun o Bieberově rozhodnutí ukončit předčasně tour řekl, že jeho „duše a dobrý stav“ jsou na prvním místě.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek