KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Kde jsou časy country: Taylor Swift se do nového videoklipu „svlékla“

Zpěvačka Taylor Swift, která přesedlala z žánru country na mainstreamovější pop, uvolnila ukázku ze svého nového videoklipu k písni Ready For It. A rozhodně se jí podařilo zaujmout.

...

Swift na svém instagramu uveřejnila krátké video, jež má nalákat na premiéru nového videoklipu, který si odbude premiéru během čtvrteční noci. Útržek videoklipu ihned vzbudil pozdvižení nejen svou očividnou nákladností, ale i skutečností, že je v něm zpěvačka zdánlivě nahá. Respektive kybernetická.

Design kostýmu, který na sebe zpěvačka oblékla, výrazně připomíná obdobný tělový kostým, který na sobě měla herečka Scarlett Johansson při natáčení sci-fi Ghost in the Shell. I v tomto případě má Swift ztvárňovat cyborga, jenž se ocitá ve vzdálené utopistické budoucnosti.

...Ready For It? Official Music Video out Thursday night. #ReadyForItMusicVideo
Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift),


Upoutávka k novému klipu přichází týden poté, co zpěvačka uvolnila nový single Gorgeous. Jedná se o další část kampaně, která má udržet zájem o chystané nové album Reputation, které vychází již 11. listopadu.

Již dříve Swift provokovala svým prvním singlem z nového alba Look What You Made Me Do, v němž měla snahu reflektovat svůj mediální obraz. Výsledek byl ovšem značně rozpačitý.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek