KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Kevin Spacey nastoupil do léčebny kvůli sexuální závislosti. Léčí se spolu s Harvey Weinsteinem

Arizonská klinika Meadows je současným útočištěm herce Kevina Spaceyho, jenž byl v uplynulých dnech nařknut z několika případů sexuálního obtěžování. Spacey se v luxusní klinice léčí ze sexuální závislosti.

...

Luxusní léčba za luxusní peníze

Za luxusní léčbu si herec proslavený filmy Americká krása či Sedm pořádně připlatí. Meadows si za měsíční pobyt účtuje košatých 750 000 korun (36 000 dolarů), za které mají movití klienti podstoupit prý nejlepší možnou léčbu své závislosti.


Klinika Meadows nabízí luxusní léčbu za cenu 750 000 korun.

Meadows je mezi celebritami známou lokalitou. V minulosti se zde léčil i golfista Tiger Woods, modelka a moderátorka Elle Macpherson, další modelka Kate Moss či zpěvačka Selena Gomez.

Spacey během léčby zřejmě nebude osamocen. Minulý týden totiž objektivům fotografů neunikl ani Harvey Weinstein, jenž měl k léčbě rovněž nastoupit. Weinstein má za sebou desítky obvinění ze strany žen kvůli sexuálnímu obtěžování a někdy i znásilnění.


Spacey by měl podstoupit 45denní léčbu, která zahrnuje schůzky s poradcem a „expresivní umění“, které má pomoci vyrovnat se se svými problémy. Kromě léčby se může věnovat návštěvám fitness centra, bazénu či relaxačních zón. Za štědré nájemné se rovněž může účastnit jízd na koni, jógy, lekcí tai chi či podstoupit akupunkturu.

Obvinění z obtěžování mladistvých

Spacey oznámil ochotu podstoupit léčbu poté, co ho herec Anthony Rapp obvinil z obtěžování v době, kdy mu bylo pouhých 14 let a účastnil se jednoho ze Spaceyho večírků. Spacey ho měl v podnapilosti obtěžovat a lehnout si na něj.


Herce Anthonyho Rappa měl Spacey obtěžovat před 31 lety, kdy Rappovi bylo 14 let.

Obviněný Spacey jakoukoli vinu popřel s tím, že si na incident nepamatuje, nicméně vyjádřil lítost nad tím, pokud se tak stalo. Zároveň oficiálně oznámil, že je gay, za což sklidil vlnu nevole především od LGBT komunity, která jeho chování označila za vytváření kouřové clony.

V uplynulých dnech se objevila další obvinění. Herec měl v minulosti obtěžovat teenagera, sahat jinému muži na penis a nahánět ho po nočním klubu. A také měl mít asistenta k sexu přímo během natáčení.

Během uplynulého víkendu proti herci rovněž vystoupil syn herce Richarda Dreyfusse Harry s informací, že ho Spacey v roce 2008, kdy byl na střední škole, osahával.


Seriál House of Cards byl kvůli Spaceymu dočasně pozastaven.

Konec House of Cards

Netlix, který produkuje Spaceyho seriál House of Cards (Domek z karet) s hercem na základě obvinění s okamžitou platností rozvázal kontrakt. Streamovací gigant rovněž oznámil, že další části epizody populárního seriálu nevzniknou, pokud by v nich měl Spacey hrát. Nyní se přemýšlí, jak jeho postavu Franka Underwooda potichu odstranit. V době obvinění se natáčela šestá série.

Netflix se rovněž snaží odstranit Spaceyho tvář z propagačních materiálů, které nahrazuje buď neutrálním vizuálem s americkou vlajkou, anebo postavou Claire Underwood v podání Robin Wright.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek