KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Kouzelník Brumbál má novou tvář. Zahraje si ho fešák Jude Law

Tvůrci série Fantastická zvířata a kde je najít, která předchází událostem z filmů o Harry Potterovi, obsadili roli mladého Albuse Brumbála. Budoucího Potterova mentora si zahraje představitel Mladého papeže či Doktora Watsona z moderní adaptace Sherlocka Holmese.

...

Dávno před Potterem

Stejně jako první část, která vstoupila do kin koncem loňského roku, i pokračování Fantastických zvířat se bude odehrávat v době, kdy Harry Potter ještě ani nebyl na světě, který čelil válce mezi kouzelníky. 

Law si podle tvůrců zahraje velmi odlišného Brumbála. Ostatně bude teprve energickým učitelem přeměňování na škole čar a kouzel v Bradavicích. Nikoliv jejich ředitelem, jak ho fanoušci znají. 

Tvůrci v čele s autorkou scénáře J.K. Rowlingovou hodlají ukázat Brumbálův komplikovaný vztah s Gellertem Grindelwaldem, jehož si opět zopakuje Johnny Depp. 


"Jude Law je fenomenálně talentovaný herec, jehož práci dlouhé roky obdivuji a těším se na příležitost s ním konečně pracovat," řekl na Lawovo obsazení režisér David Yates, který se vrací za kameru jako hlavní lodivod filmu. Pro Yatese se bude jednat již o šestý film v potterovském světě. 

Law bude v blízkých týdnech k vidění v nové adaptaci legendy o Králi Artušovi s podtitulem Legenda o meči, který vstoupí do kin 11: května.

Autor: Petr Semecký

Zdroj: Variety

Foto: Cineuropa, Warner Bros.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek