KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Meghan Markle měla být v hledáčku producentů nové bondovky. Zásnuby s princem Harrym vše zhatily

Dnes již bývalá herečka Meghan Markle, která se čerstvě zasnoubila s britským princem Harrym, byla podle britského bulváru v hledáčku producentů chystané 25. bondovky. Ze seznamu byla však kvůli vztahu s vnukem královny Alžběty vyřazena.

...

Podle zdrojů, které mají mít blízko k produkci chystaného akčního snímku, v němž se jako James Bond znovu objeví Daniel Craig, producenti hledali pro novou „Bond girl“ mladou, rostoucí hvězdu se vznešeným vzhledem. Do této kategorie přitom Markle očividně spadá.

Ve výběru měla tehdejší herečka v seriálu Kravaťáci být s dalšími čtyřmi mladými kolegyněmi, mezi nimiž neměla chybět ani Ilfenesh Hadera, která se v letošním roce ukázala v plavkách v nové verzi Pobřežní hlídky.

Markle se dokonce v průběhu roku objevila i v tabulkách bookmakerů, kteří na její angažmá v nové bondovce vypsali kurz pro sázkaře.

Konec kariéry a začátek nové

Nakonec si však jak producenti, tak bookmakeři a diváci musí nechat zajít chuť, neboť jakýkoli výběr Markle do pro mnohé snové role Bondovy dívky narušil vztah s princem Harrym. „Ve chvíli, kdy byl oznámen vztah s Harrym, producenti usoudili, že je mimo výběr a seznam hereček se zkrátil,“ řekl zdroj deníku The Sun.


Místo promo fotek k filmům Meghan Markle nafocuje předsvatební snímky s princem Harrym.

Markle vztah s královským dědicem zveřejnila v listopadu 2016, což bylo v době, kdy o existenci v pořadí dvacátépáté Bondovy mise ještě nebyly ani velmi hrubé plány. O rok později došlo k zasnoubení mladého páru, což pro Markle znamenalo ukončení její herecké kariéry.

Herečka prý ihned po zásnubách informovala svého agenta a přátele, že již nemá zájem o další herecké nabídky a hodlá se naplno věnovat aktivitám spojeným s královskou rodinou.

Kensingtonský palác později potvrdil, že Markle přestane i se svými současnými aktivitami jako ambasadorka OSN a jako patronka charitativních organizací World Vision Canada a One Young World.

„Nevidím to jako vzdávání se čehokoli, ale pouze jako změnu,“ reagovala na oznámení dnes již bývalá herečka a budoucí princezna.  

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek